داستان جراحی بینی با قالب کنترلی خاک پور

باشگاه مشتریان طراح طب
باشگاه مشتریان طراح طب
اسفند ۲, ۱۳۹۶
مهندسی جراحی بینی
مهندسی جراحی بینی
اسفند ۷, ۱۳۹۶
داستان جراحی بینی با قالب کنترلی خاک پور
داستان جراحی بینی با قالب کنترلی خاک پورReviewed by حسین on Feb 21Rating: ۵.۰داستان جراحی بینی با قالب کنترلی خاک پورداستان جراحی بینی با (قالب کنترلی) آقای فرهاد خاک پور در مجموعه طراح طب از این قبیل است که یک روز جناب خاکپور با اطلاعات لازمه جهت جراحی بینی خود وارد مجموعه طراح طب شد، ایشون پس از مشاوره های لازم با پزشک و تیم طراحی سه بعدی و اسکن سه بعدی کاملا شوکه شده بود.

داستان جراحی بینی با قالب کنترلی خاک پور

داستان جراحی بینی با (قالب کنترلی) آقای فرهاد خاک پور در مجموعه طراح طب از این قبیل است که یک روز جناب خاکپور با اطلاعات لازمه جهت جراحی بینی خود وارد مجموعه طراح طب شد، ایشون پس از مشاوره های لازم با پزشک و تیم طراحی سه بعدی و اسکن سه بعدی کاملا شوکه شده بود که چنین مجموعه ای با این ظرفیت بالا و جراحی بینی با قالب های کنترلی وجود دارد.

پس از صحبت با پزشک مربوطه و البته انتخابی خود کاملا توجیح شد و پذیرفت که جراحی بینی با قالب کنترلی توسط مجموعه طراح طب، افزایش دقت و کیفیت جراحی بینی و کاهش ریسک و خطای عمل بینی را به همراه دارد. سوء تفاهم های آقای خاک پور برطرف شده و ایشون پس از انجام کارهای مربوطه و مشاوره بینی خود را در حضور دکتر و مهندس طراح طراحی کرد و سپس زمان عمل بینی مشخص شد.

 

 

 

 

 

http://tarahteb.com/wp-content/uploads/2018/02/Safhe_06.jpg

جراحی بینی با قالب کنترلی خاک پور

 

 جراحی بینی با قالب کنترلی چرا و چگونه؟

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *