مشاهده نسخه کامل این صفحه

اسکن سه بعدی

با استفاده از اسکن سه بعدی شما قادر خواهید بود قبل از عمل، چهره بعد از عمل خود را در جلسه‌ی مشاوره با پزشک مربوطه مشاهده کنید. همچنین تمامی خواسته‌های معقول و منطقی شما در جلسه مذکور بر چهره‌تان با نظر پزشک اعمال خواهد شد.

قالب‌های کنترلی از فرم بینی ایده‌آل از پیش طراحی شده ساخته خواهد شد. پزشک از این قالب‌های کنترلی در حین جراحی استفاده می‌کند و با استفاده از آن‌ها به طور چشمگیری خطا کاهش پیدا خواهد کرد.

این فرایند برای اسکن و طراحی بینی‌های گوشتی و بینی‌های استخوانی مناسب است.

جراحان بینی با این روش می‌توانند از خواسته شما مطلع شوند.

یکی از مهم‌ترین فواید اسکن و طراحی سه بعدی این است که متقاضی از محدودیت‌های فرم بینی خود مطلع می‌شود. به عنوان مثال زیبا جو می‌خواهد بینی خیلی کوچکی داشته باشد ولی در عمل این امر امکان پذیر نمی‌باشد. پزشک محدودیت‌های ابعادی فرم بینی را به متقاضی می‌گوید.

یکی دیگر از فواید اسکن و طراحی سه بعدی این است که متقاضی متوجه می‌شود اگر بینی‌اش بیش از اندازه کوچک شود، ممکن است برای چهره او مناسب نباشد و هر بینی کوچکی سبب زیبایی نخواهد شد.

کلام آخر این است که اسکن سه بعدی و طراحی سه بعدی با کمک قالب کنترلی تحولی نوین در عرصه جراحی زیبایی بینی ایجاد کرده است که توسط مجموعه طراح طب ثبت اختراع و در سرتاسر جهان ارائه شده است.


نکات مرتبط با اسکن سه بعدی

اسکن سه بعدی بینی

اسکن سه بعدی صورت از تمامی زوایای چهره بدون استفاده از هیچگونه اشعه ای، انجام می شود. تصویر برداری سه بعدی موجب می شود، جراح و متقاضی جراحی بینی بتوانند تمامی تغییرات مورد نظر را به صورت مجازی بر روی چهره، اعمال نمایند.

 
مشاوره تلفنی