اصلاح مشکل تنفسی با عمل زیبایی بینی

اصلاح مشکل تنفسی با عمل زیبایی بینی

در دنیای امروز با پیشرفت علم پزشکی در کنار پیشرفت تکنولوژی، عمل های زیبایی زیادی انجام می شوند که جراحی بینی جزو ساده ترین آن ها محسوب می شود. زنان و مردان هدف های زیادی از انجام این عمل دارند که مهمترین آن ها برطرف کردن نواقص بینی و رفع مشکلات ساختاری این عضو مهم می باشد. تعداد زیادی از افراد تنها برای هم تراز کردن اجزای صورت خود و افزایش جذابیت و زیبایی چهره دست به سراغ این عمل جراحی می روند و عده دیگری برای رفع مشکلات تنفسی و سینوسی مجبور به جراحی هستند. مشکلات تنفسی بصورت کلی شامل ناراحتی و سختی در دریافت هوا به ریه می شوند که در میان مردم شایع است و دلایل زیادی دارد. اگر قصد دارید درباره این موضوع اطلاعات کسب کنید، با ما همراه باشید تا درباره اصلاح مشکل تنفسی با جراحی بینی صحبت کنیم.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

علائم مشکلات تنفسی

مشکلات تنفسی به دریافت هوای ناکافی به ریه گفته می شود و بطور کلی علائم زیادی دارد. تنگی نفس و اختلالات تنفسی شدید می تواند بیانگر مشکلات جدی باشد که بهتر است برای رفع آن به پزشک متخصص مراجعه کنید تا به خوبی شما را راهنمایی کند. یکی از شایع ترین اختلالات تنفسی، سینوزیت است که با تورم سینوس ها به دلیل عفونت نمایانگر می شود. مشکلات ناشی از سینوزیت از اصلی ترین دلایل نیاز به جراحی بینی هستند که در میان بیماران دیده می شود. بروز سینوسیت با علائم مختلفی همراه است که احساس درد و حساسیت در اطراف گونه ها، چشم ها و پیشانی مهمترین علامت آن محسوب می شود. این بیماری همچنین بوی بد دهان، سردرد و کاهش حس بویایی را به همراه خود خواهد داشت. یکی دیگر از دلایل تنفس نامتعادل، انحراف تیغه اصلی بینی ( سپتوم بینی ) است که در اصل با کج بودن این تیغه، تنفس شما به شدت با مشکل روبرو می شود. انحراف تیغه بینی با بروز علائمی همچون تنفس بلند، آبریزش بینی و سردرد همراه خواهد بود. می توان گفت ترومای بینی یکی دیگر از علل بروز مشکلات تنفسی محسوب می شود که تا سنین بزرگسالی در افراد از بین نمی رود. ترومای بینی به معنی شکستگی یا آسیب دیدگی بینی در گذشته است که تا الان به درستی رفع نشده و فرد را با تنفس سخت روبرو کرده است. در کنار همه این عوامل، فروپاشی دریچه بینی که به NVC شهرت دارد، یکی از علل این مشکلات محسوب می شود. در این مورد، شکل نگرفتن صحیح بافت های بینی باعث بروز مشکلات تنفسی مزمن می شود.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580
اصلاح مشکل تنفسی با عمل زیبایی بینی

مشکلات تنفسی قابل درمان با جراحی بینی

نمی توان گفت که تمامی بیماری های تنفسی و مشکلات مربوط به آن بوسیله جراحی بینی برطرف خواهند شد. اما به کمک این روش میزان آسیب و درگیری فرد کاهش می یابد و در بسیاری از موارد مشکل تنفسی کاملا برطرف خواهد شد. درباره مشکلات تنفسی که با کمک جراحی بینی قابل درمان هستند، بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال

پولیپ بینی

پولیپ بینی یکی از مشکلاتی است که بسیاری از بیماران برای برطرف کردن آن زیر تیغ جراحی می روند و به کمک جراحی بینی آن را کاملا برطرف می سازند. پولیپ ها به شکل توده های نرمی هستند که با تحریک سینوزیت ایجاد می شوند. حساسیت ها و عفونت های مختلف باعث افزایش احتمال بروز این مشکل می شوند. حساسیت به آسپرین، آسم و سابقه خانوادگی از مهمترین دلایلی هستند که در تشکیل این توده ها اثر می گذارند. در مراحل ابتدایی پولیپ ها توسط دارو کنترل می شوند و در صورت نگرفتن جواب جراحی بینی آخرین انتخاب برای رفع این مشکل می باشد.

اصلاح مشکل تنفسی

انحراف بینی

انحراف تیغه اصلی بینی یکی از مشکلات رایج در میان درخواست کنندگان برای جراحی بینی محسوب می شود که در اثر منحرف شدن تیغه بینی به یک سمت ایجاد می شود. دلیل بروز این مشکل می تواند ژنتیک خانوادگی و یا ضربه در اثر شکستگی باشد که با جراحی تا 90 درصد برطرف خواهد شد.

عمل زیبایی بینی

جمع بندی

مشکلات تنفسی تاثیر منفی در زندگی و روزمره افراد می گذارد و کیفیت خواب و انرژی آن ها را کاهش می دهد. به همین علت برطرف کردن مشکلات تنفسی با کمک جراحی بینی یکی از گزینه های خوب برای پزشکان به شمار می آید. طراح طب یکی از مخترعان قالب های بینی است که در جراحی کاربرد زیادی دارد. این گروه حرفه ای می تواند به شما در کسب اطلاعات بیشتر در این باره کمک کند.

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
عنوان های مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی