بهترین جراح زیبایی بینی

بهترین جراح عمل بینی

یکی از مهم‌ترین مراحل برای اطمینان از نتیجه‌ی رضایت‌بخش جراحی زیبایی بینی، انتخاب بهترین جراح بینی است. ازآنجاکه جراحی زیبایی بینی نتایج مادام‌العمر دارد و انجام آن ممکن است با چالش‌هایی همراه باشد انتخاب بهترین جراح بینی که متخصص باشد، تجربه‌ی قابل‌توجه جراحی زیبایی بینی و رزومه‌ای از نتایج مطلوب داشته باشد بسیار مهم است. یک جراح بینی خوب همچنین به‌خوبی با شما ارتباط برقرار می‌کند، یک شنونده‌ی صبور و یک مراقب دلسوز خواهد بود. چون جراحی زیبایی بینی یک عمل انتخابی و غیر فوری است، برای یافتن بهترین جراح بینی تحقیقات دقیقی انجام دهید و در این مورد عجله نکنید.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

درحالی‌که کیفیت نتیجه جراحی زیبایی بینی شما تا حد زیادی به کیفیت جراح بینی بستگی دارد، یافتن جراح ماهر در جراحی زیبایی بینی گاهی اوقات دشوار است. متأسفانه، هیچ روش مطمئنی برای یافتن بهترین جراح بینی وجود ندارد. علاوه بر این، منابع اطلاعاتی ممکن است نادرست و متناقض باشند و یا دسترسی به آن‌ها دشوار باشد؛ بنابراین برای یافتن بهترین جراح بینی بهتر است اطلاعات را از منابع مختلف جمع کرده سپس در مورد آن تصمیم‌گیری کنید. این فرآیند می‌تواند زمان‌بر و چالش‌برانگیز باشد، اما درنهایت برای اکثر افراد منجر به یک انتخاب رضایت‌بخش می‌شود.

انتخاب بهترین جراح بینی برای تضمین نتیجه‌ی جراحی

اگرچه انتخاب جراح بینی بسیار مهم است، اما هیچ جراحی نمی‌تواند نتیجه‌ی نهایی را تضمین کند. جراحی بینی روی بافت‌هایی انجام می‌شود که ممکن است تغییر شکل بدهند. تقریباً در هر بینی، بدون توجه به اینکه چه کسی جراحی را انجام می‌دهد نواقص جزئی زیبایی اجتناب‌ناپذیر است. حتی یک جراح خوش‌فکر و باتجربه نیز نمی‌تواند هر مسئله‌ی قابل تصوری را پیش‌بینی یا از آن جلوگیری کند؛ بنابراین داشتن انتظارات واقع‌بینانه ضروری است. بااین‌حال، زمان گذاشتن برای پیدا کردن بهترین جراح بینی کاملاً ارزش تلاش کردن را دارد. یافتن یک جراح مناسب می‌تواند عوارض و نواقص را به‌شدت کاهش دهد. وقت گذاشتن برای پیدا کردن بهترین جراح بینی گوشتی بسیار ضروری است؛ زیرا جراحی بینی گوشتی با چالش‌های بیشتری همراه است.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580

برای پیدا کردن بهترین جراح بینی چه مواردی را بررسی کنیم؟

ممکن است پیدا کردن بهترین جراح بینی برای متقاضیان موضوعی چالش‌برانگیز باشد. برای اینکه بتوانید تشخیص دهید یک جراح به‌اندازه‌ی کافی برای جراحی زیبایی شما مناسب است، موارد زیر را در مورد او بررسی کنید.

مدرک پزشکی معتبر بهترین جراح بینی

هنگام انتخاب بهترین جراح بینی حتماً به مدرک دانشگاهی او دقت کنید. یک جراح بینی باید مدرک معتبر داشته باشد و دوره‌های تخصصی جراحی پلاستیک را گذرانده باشد. در دوران تخصص اگر پزشک امتحان خود را با نمره‌ی بالا پشت سر بگذارد دارای بورد تخصصی خواهد بود؛ بنابراین داشتن بورد نشان می‌دهد که جراح دوره‌ی تخصص خود را به بهترین صورت گذرانده است.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال

بررسی مهارت و تجربه برای انتخاب بهترین جراح بینی

برای انتخاب بهترین جراح بینی تنها بررسی مدارک تحصیلی او کافی نیست، بلکه به دست آوردن اطلاعات در مورد تجربه و سابقه‌ی کار او نیز بسیار مهم است. یک جراح ماهر بر علم زیبایی‌شناسی مسلط است و به تناسب بینی با سایر اجزای چهره بسیار دقت می‌کند.

تشخیص بهترین جراح بینی

تشخیص بهترین جراح بینی در جلسه‌ی مشاوره

بعد از بررسی‌های اولیه مهم‌ترین راهی که می‌توانید برای انتخاب یک جراح مطمئن شوید، شرکت در یک جلسه‌ی مشاوره با او است. در هنگام مشاوره است که رابطه‌ی بین متقاضی و جراح شکل می‌گیرد و در این زمان است که درنهایت تصمیم خواهید گرفت که صورت خود را به دست او بسپارید یا نه؛ بنابراین سعی کنید در جلسه‌ی مشاوره دقیق باشید. قبل از رفتن نزد جراح، سؤالات خود را یادداشت کنید. زمانی که در حال مشاوره با جراح هستید به این دقت کنید که آیا او شنونده‌ی خوبی است و به نگرانی‌های شما اهمیت می‌دهد یا خیر. یک جراح مجرب به‌صورت کامل روند جراحی بینی، عوارض و مسائل مربوط به دوران بهبودی را برای شما بازگو می‌کند و به‌اندازه‌ی کافی برای صحبت در مورد نگرانی‌های شما وقت می‌گذارد. اگر جراح و متقاضی نتوانند درک درستی از خواسته‌ها و انتظارات یکدیگر داشته باشند ممکن است به عدم رضایت از نتیجه‌ی عمل بینی منجر شود.

بررسی نظرات دیگران هنگام انتخاب بهترین جراح بینی

یکی دیگر از شاخص‌های اطمینان‌بخش هنگام انتخاب جراح بینی، بررسی نظرات کسانی است که نزد او جراحی کرده‌اند. تأیید یک دوست معتمد یا یکی از اعضای خانواده می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. گزارش مثبت از نتیجه‌ی جراحی، پاسخگویی جراح به نگرانی‌های متقاضی و پیگیری و مراقبت از او، ویژگی‌های هستند که می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد؛ اما توجه داشته باشید که اعتماد به این نظرات زمانی درست است که آن فرد نیز نزد همین جراح عمل زیبایی بینی انجام داده باشد نه سایر عمل‌های زیبایی.

پیدا کردن بهترین جراح بینی به‌صورت اینترنتی

در حال حاضر اکثر جراحان دارای سایت و صفحات اجتماعی هستند و شما با مراجعه به آن‌ها می‌توانید نظرات کسانی را که توسط ایشان عمل شده‌اند، ببینید. همچنین صفحاتی وجود دارد که در آن‌ها جراحان مختلفی معرفی می‌شوند و شما با خواندن نظرات دیگران در مورد آن‌ها می‌تواند اطلاعات خوبی به دست آورید. دقت کنید که ممکن است تمام این نظرات درست نباشند، نظراتی که حاوی تخریب جراح بدون هیچ دلیل معتبری هستند نمی‌توانند قابل‌اعتماد باشند. برای پیدا کردن بهترین جراح بینی به‌صورت اینترنتی باید بسیار دقیق باشید و هر نظری را به‌راحتی باور نکنید.

برای انتخاب بهترین جراح بینی نمونه کارها را ببینید

مشاهده‌ی نتیجه‌ی عمل بینی افرادی که نقایص و ایرادات مشابه بینی شما دارند یک روش مؤثر برای قضاوت در مورد توانایی یک جراح در اصلاح مشکلات بینی شماست. این امر به‌ویژه زمانی قابل‌اطمینان است که ببینید چندین متقاضی مشابه شما نتایج مثبت گرفته‌اند. مشاهده‌ی عکس‌های قبل و بعد از افرادی که دارای مشکلات غیرمشابه شما هستند نیز به تعیین مقدار مهارت‌های جراحی زیبایی بینی جراح کمک می‌کند.

استفاده از تکنولوژی توسط بهترین جراح بینی

استفاده از تکنولوژی و دانش روز دنیا توسط بهترین جراح بینی

امروزه تکنولوژی‌های جدیدی برای دقیق‌تر شدن و به دست آمدن بهترین نتیجه از جراحی‌های زیبایی در دنیا وجود دارد. یکی از ویژگی‌های بهترین جراح بینی این است که اطلاعات خود را به‌روز نگه دارد و از دانش و تکنولوژی روز دنیا استفاده کند. در حال حاضر استفاده از اسکن سه بعدی و تولید قالب‌های کنترلی برای هر فرد جهت دست‌یابی به بهترین نتیجه توصیه می‌شود. با استفاده از اسکن سه بعدی، جراح می‌تواند خواسته‌ی شما را دقیقاً متوجه شود و به شما بگوید این خواسته تا چه حد قابل اجراست. به کمک این تکنولوژی متقاضی می‌تواند نتیجه‌ی جراحی را به‌راحتی ببیند. برای اطمینان از اینکه در روز جراحی نتیجه دقیقاً مطابق با طراحی سه بعدی قبل از عمل باشد، مهندسین مجموعه‌ی طراح طب قالب‌های منحصربه‌فرد برای هر متقاضی تولید می‌کنند که جراح در حین عمل نتیجه را با آن‌ها بررسی می‌کند.


نکات مرتبط با بهترین جراح زیبایی بینی

انواع روش عمل بینی

1. روش جراحی باز بینی

2. روش جراحی بسته بینی

روش جراحی باز بینی

در این روش برای تغییر شکل ظاهری بینی (جراحی زیبایی بینی) از عمل جراحی رینوپلاستی (Rhinoplasty) که یک عملیات برای تغییر شکل یا اندازه بینی و یا برای مشکلات تنفسی مانند پولیپ، سینوس و ... می باشد استفاده می‌گردد؛ این عمل توسط متخصصین گوش و حلق و بینی انجام می شود؛ در این روش با برش بسیار کوچکی در ناحیه کولوملا دو سوراخ بینی را از هم جدا می‌سازند. در این روش می‌توان تمام پوست بینی را از قسمت غضروف و استخوان بالاتر کشید و تمام آنچه را که در درون بینی وجود دارد، دید. این تکنیک رینوپلاستی باز یا رینوپلاستی خارجی نامیده می‌شود.

روش جراحی بسته بینی

روش جراحی بسته بینی از طریق سوراخ‌های بینی در داخل بینی انجام می‌شود؛ جراح در زیر پوست و روی برآمدگی بینی سوراخی ایجاد می‌کند. اصطلاحاً به این روش جراحی سرپایی می گویند.

کدام متد جراحی بینی بهتر است

این که کدام روش بهتر است کاملا بستگی به شرایط بیمار و مهارت پزشک دارد و اساسا بهتر است به جای اینکه بپرسیم کدام روش بهتر است بپرسیم کدام روش مناسب‌تر است. بعضی پزشک‌ها در روش رینوپلاستی بسته تبحر بیشتری دارند تا روش باز و بعضی دیگر بلعکس. از طرفی ممکن است شرایط بینی شما به گونه‌ای باشد که یک روش برای شما مناسب‌تر از روش دیگر باشد، اما به هر حال دست بیمار برای انتخاب روش باز است و مطلوب بودن جراحی زیبایی شما بیش از هر چیزی به تبحر و تسلط جراح در آن روش جراحی بستگی دارد. می‌توان گفت که هم در میان جراحان و هم مراجعین روش باز بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و استفاده از این روش رو به گسترش است.

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی