مشاهده نسخه کامل این صفحه

بهترین جراح زیبایی

اگر قصد انجام هرگونه عمل جراحی زیبایی یا ترمیمی را دارید، یافتن جراح زیبایی مناسب یکی از مهم‌ترین مراحل این تصمیم است. مواردی که معمولاً افراد هنگام انتخاب بهترین جراح زیبایی در نظر می‌گیرند، می‌تواند هزینه‌های مربوط به دستمزد و یا تخصص آن جراح باشد. همه‌ی ملاحظاتی که ممکن است شما در نظر بگیرید مهم هستند، زیرا شما سلامتی و بدن خود را به جراح پلاستیکی که انتخاب می‌کنید می‌سپارید. چگونه بهترین جراح زیبایی را انتخاب کنید؟ با تهیه لیستی از خصوصیاتی که انتظار دارید در یک جراح پلاستیک خوب وجود داشته باشد و بررسی سوابق و نمونه کارهای جراحان موجود در منطقه خود، می‌توانید یک جراح متناسب با نیازهای خود پیدا کنید. جدا از عواملی مانند تحصیلات، هزینه‌های مربوط به جراح و تخصص او، شما همچنین باید به دنبال جراحی خوشنام و مسئولیت‌پذیر باشید که بتوانید با او به‌راحتی ارتباط برقرار کنید.

مشخصات بهترین جراح زیبایی

جراحان پلاستیک بر روی بازسازی ایرادات در بدن کار می‌کنند. آنها تمرکز خود را بر این می‌گذارند که این قسمت‌ها ظاهر و عملکرد طبیعی داشته باشند. به طور معمول، آنها تحت برنامه رزیدنتی پس از فارغ‌التحصیلی به مدت ۵-۷ سال آموزش می‌بینند که ترکیبی از آموزش جراحی عمومی و جراحی پلاستیک است. یک نکته مهم برای بررسی هنگام جستجوی بهترین جراح زیبایی این است که آیا وی دارای مدرک برد است. گواهی برد به معنی این است که یک جراح توسط بخش مستقلی مانند انجمن‌های جراحی پلاستیک مورد بررسی قرار گرفته است. در شرایط ایده آل، بهتر است جراح زیبایی شما به یک بیمارستان نیز وابسته باشد. مورد دیگری که باید به آن فکر کرد این است که جراح پلاستیکی که انتخاب می‌کنید در مورد درمان موارد مشابه شما چه تجربه‌ای داشته است. بهتر است جراحی که انتخاب می‌کنید نمونه‌ی مشابه جراحی شما را طی چند سال به‌صورت مداوم انجام داده باشد. انجام چندین باره‌ی این روش در طول سال‌ها، می‌تواند اطمینان شما را در راستای اینکه جراح شما با تجربه است و عمل زیبایی شما موفقیت آمیز خواهد بود، کسب کند.

نشانه‌های بارز یک جراح زیبایی فاقد صلاحیت

جدا از تعیین اینکه آیا جراح پلاستیک شما مدارک اولیه را دارد یا خیر، خطوط قرمز خاصی نیز وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. این مسائل شامل: ۱) این جراحی ارزان‌تر از حد انتظار شما است. تمام جراحی‌های پلاستیک هزینه‌ی گزافی ندارند، اما بعید است که یک جراحی پلاستیک با کیفیت بالا نیز بسیار ارزان باشد. اگر به نظر می‌رسد قیمت عمل خیلی کم است، حتماً در انتخاب آن بیشتر دقت کنید.
۲) به نظر می‌رسد جراح پاسخی برای سؤالات شما ندارد. اگر جراحی که انتخاب کرده‌اید نمی‌تواند به‌درستی به سؤالات شما در مورد جراحی پاسخ دهد این موضوع را به‌عنوان یک علامت هشدار در نظر بگیرید. جراح پلاستیک باید تمام مراحل قبل و بعد از عمل را برای شما تشریح کند. این موارد شامل روند جراحی، عوارض و خطرات جراحی و دوران بهبودی می‌باشد. به این منظور قبل از جلسه‌ی مشاوره با جراحتان، تحقیقات کاملی انجام داده و سؤالات خود را یادداشت کنید تا در روز ملاقات با جراح بتوانید آن‌ها بپرسید.
۳) جراح آن‌طور که دوست دارید حرفه‌ای نیست. یک جراح به‌عنوان فردی که با سلامتی شما در ارتباط است باید مسئولیت پذیر، مؤدب و دارای آگاهی باشد. جراح باید نتایج واقع‌بینانه‌ی عمل را با شما در میان بگذارد و اطلاعاتی که به شما می‌دهد واقعی و صحیح باشد و کمک کند که شما بهترین تصمیم را بگیرید. همچنین یک جراح باید مایل به شنیدن صحبت‌های شما باشد و شما را تشویق کند که در مورد عمل زیبایی که می‌خواهید انجام دهید فکر کنید. اگر جراحی که انتخاب کرده‌اید شما را مجبور می‌کند که در تصمیم گیری عجله کنید و از ارائه‌ی راه‌حل‌های جایگزین به شما اجتناب می‌کند، باید در نظر بگیرید که ممکن است این جراح برای شما مناسب نباشد.

نکاتی در مورد یافتن بهترین جراح زیبایی برای شما

جراحی زیبایی نیاز به درک و همکاری بین جراح و بیمار دارد، بنابراین یافتن جراح پلاستیک مناسب برای شما و نیازهای شما بسیار مهم است. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می‌کند گزینه‌های خود را ارزیابی کنید تا ببینید کدام یک از آن‌ها بهترین جراح زیبایی برای شماست.

• با چند جراح ملاقات کنید. حتی اگر با اولین جراحی که ملاقات کرده‌اید احساس راحتی می‌کنید، مشورت با یک یا دو جراح دیگر ضرری نخواهد داشت. گرفتن نظر دوم یا سوم اتلاف وقت نیست، زیرا ممکن است باعث شود درباره عملی که قصد انجام آن را دارید بیشتر بدانید. دلیل خوب دیگر برای مشاوره با بیش از یک جراح زیبایی این است که هر یک از آنها ممکن است از زاویه‌ی متفاوتی به وضعیت شما نگاه کنند. آنها ممکن است گزینه‌های دیگری را توصیه کنند که شما آن‌ها را بیشتر ترجیح دهید یا گزینه‌ای را ارائه دهند که برای رسیدن به نتیجه‌ی مورد نظر شما راحت‌تر باشد.

• فراتر از قیمت مقرون به صرفه نگاه کنید. مقایسه قیمت‌ها اغلب یک استراتژی خوب است که باید قبل از تصمیم گیری‌های مالی انجام شود، اما قیمت نباید عامل تعیین‌کننده‌ای در انتخاب جراح زیبایی باشد. از آنجا که نتایج جراحی پلاستیک دائمی است و شما قرار است با این نتایج زندگی کنید، اولویت شما باید ایمنی و نتیجه‌ی مناسب باشد.

• از افرادی که به آن‌ها اعتماد دارید نظرشان را بپرسید. یک روش خوب برای جمع آوری لیستی از گزینه‌های بهترین جراحان پلاستیک این است که از پزشک خانوادگی خود بخواهید توصیه‌های خود را ارائه دهد، زیرا آنها بیشتر با شما و پرونده شما آشنا هستند. اگر کسی از دوستان یا افراد خانواده‌تان قبلاً تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته‌اند، بهتر است نظرات آنها را نیز بشنوید. به این ترتیب شما می‌توانید لیستی از جراحان مجرب را در اختیار داشته باشید.

• از محلی که قرار است در آنجا جراحی صورت بگیرد دیدن کنید. با مراجعه به مطب یا کلینیکی که جراح در آنجا جراحی‌های خود را انجام می‌دهد می‌توانید بهداشت محیط و کارکنان را بررسی کنید همچنین نحوه‌ی برخورد کارکنان با کسانی که عمل جراحی انجام داده‌اند ببینید. با مراجعه به این محل و مسیریابی آن می‌توانید در مورد بازگشت به خانه بعد از عمل جراحی نیز برنامه ریزی کنید.

• نظرات افرادی که نزد جراح منتخب شما عمل انجام داده‌اند را بخوانید. خواندن نظرات این افراد به شما کمک می‌کند که یک دید کلی در مورد تجربه‌ی عمل با آن جراح بدست بیاورید. اینکه دسترسی به جراح چقدر آسان بوده است، مدت زمان انتظار برای ملاقات، حرفه‌ای بودن جراح و سایر کارکنان را می‌توانید در نظرات دیگر افراد جستجو کنید.

با بهترین جراح زیبایی در طراح طب ملاقات کنید

در تیم طراح طب با استفاده از تکنولوژی اسکن سه بعدی و طراحی چهره برای شما قالب‌های کنترلی اختصاصی تولید می‌شود تا در نهایت بینی شما به همان شکل مورد نظر خودتان در بیاید. علاوه بر این طراح طب با بهترین جراح‌های پلاستیک همکاری دارد و شما می‌توانید با بررسی سوابق و نمونه کارها، از میان بهترین جراح‌های زیبایی این مجموعه، جراحی را که دوست دارید انتخاب کنید. برای گرفتن وقت مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید.


نکات مرتبط با بهترین جراح زیبایی

اسکن سه بعدی بینی

اسکن سه بعدی صورت از تمامی زوایای چهره بدون استفاده از هیچگونه اشعه ای، انجام می شود. تصویر برداری سه بعدی موجب می شود، جراح و متقاضی جراحی بینی بتوانند تمامی تغییرات مورد نظر را به صورت مجازی بر روی چهره، اعمال نمایند.

قالب کنترلی

مهندسین طراح طب بر اساس طراحی سه بعدی و آنالیز تغییرات بینی، ابزار دقیقی را برای کنترل روند جراحی به منظور رسیدن به فرم دلخواه متقاضی، به عنوان قالب کنترلی، طراحی کرده و با جدیدترین پرینترهای سه بعدی آن را می‌سازند.

این ابزار به جراح این امکان را می‌دهد تا در حین جراحی، فرم بینی را با آن چک کند. اگر قالب بر روی بینی کاملا منطبق نشود، جراح باید تغییراتی را اعمال کند تا بتواند به فرم مورد نظر و طراحی شده، دست یابد. به عبارت دیگر، پایان زمان جراحی، زمانی است که قالب کنترلی به طور کامل بر روی بینی قرار بگیرد.

بنابراین با استفاده از این ابزار (قالب‌های کنترلی)، نگرانی متقاضی جراحی بینی بر طرف خواهد شد که جراح چگونه می‌تواند به فرم ایده آل و طراحی شده برسد.

قالب‌های کنترلی برای انواع بینی‌ها (گوشتی، استخوانی، ترمیم بینی، انحراف بینی و ...) کاربرد دارد و هر قالب مختص به فرم طراحی شده همان فرد می‌باشد و برای فرد دیگری کاربرد ندارد.

هنگامی که قالب کنترلی یا همان قالب بینی طراحی شده متقاضی ساخته می‌شود، در روز جراحی به همراه اطلاعات جراحی و عکس‌های دو بعدی فرد، به کلینیک جراحی ارسال می‌گردد؛ از آن رو عکس و تصاویر سه بعدی و یا تصاویر اسکن سه بعدی به همراه آنالیز دقیق تغییرات بینی در بورد اتاق عمل نصب می‌‌گردد. بنابراین با استفاده از این تکنولوژی، جراح با استفاده از ابزار دقیقی که بر اساس طراحی و سلیقه متقاضی ساخته شده است، جراحی خود را انجام می دهد. این امر توانسته است خطای جراحی را به حد بسیار زیادی کاهش دهد. بنابراین با افزایش دقت جراحی، رضایت متقاضیان جراحی بینی از نتیجه جراحی به صورت چشمگیری افزایش یافته است.

قالب کنترلی؛ طراحی مهندسی

زمانی که طراحی سه بعدی توسط جراح و متقاضی جراحی بینی انجام می‌شود، فایل طراحی توسط واحد طراحی و مهندسی طراح طب مورد بررسی دقیق مهندسی قرار می‌گیرد. مهندسان خبره طراح طب با استفاده از دقیق‌ترین نرم افزارهای طراحی مهندسی با دقت بسیار بالایی در حد صدم میلی‌متر، قالب‌های بینی را طراحی می‌کنند.

برای کنترل فرم بینی سه نوع قالب بینی طراحی و ساخته می‌شود که در ادامه کاربرد هر یک از آن‌ها ذکر شده است. اما قالب‌های کنترلی یا ماکت‌های پیش ساخته بینی چگونه و با چه دقتی ساخته می‌شوند؟

قالب بینی یا همان قالب کنترلی بعد از طراحی توسط تیم فنی، با استفاده از جدیدترین تکنولوژی پرینترهای سه بعدی با بالاترین دقت ممکن ساخته می‌شوند. بنابراین طراحی و ساخت قالب‌های کنترلی به صورت منحصر به فرد برای هر مراجعه کننده انجام می‌شود.

 
مشاوره تلفنی