جراحی بینی

بینی بافت زنده است نه خمیر بازی!!!

برخی از جراحان بر این باور هستند که هیچگاه نمی توان به فرم مورد نظر متقاضی رسید یا حتی نزدیک شدن به فرم مورد نظر و ایده آل متقاضی جراحی زیبایی بینی را امری محال و دور از ذهن تصور می کنند.

برای درک بهتر این مطلب ابتدا تصور کنید برای جراحی بینی، به پزشکی مراجعه کرده اید و از او می خواهید بینی شما را کاملاً طبیعی جراحی کند. از جراح خود می خواهید قوس بینی شما خیلی کم و زاویه بین لب و بینی ایده آل باشد. آیا تصور ذهنی شما با جراح یکسان است؟ اگر فرض کنیم این دیدگاه کاملاً یکسان و منطبق باشد، چه تضمینی وجود دارد که جراح در حین جراحی دقیقاً به یادداشته باشد که چه قولی به متقاضی خود داده است یا حتی تا چه میزان به آن نزدیک شده باشد.

نحوه نشستن ماکت روی بینی

آیا استفاده از یک ابزار دقیق در حین جراحی که مطابق با خواسته متقاضی طراحی و ساخته شده است که حداقل با آن می توان میزان تغییرات را کنترل کرد، امری غیرممکن می باشد؟ بنابراین بهتر نیست واقعیت را به گونه ای دیگر بررسی کنیم! هدف اصلی استفاده از قالب های کنترلی در جراحی بینی نزدیک شدن به فرم طراحی شده و مورد نظر متقاضی و کنترل میزان تغییرات بینی مطابق با طراحی سه بعدی انجام شده است. بنابراین وجود یک ابزار کنترلی دقیق و نزدیک شدن به فرم مورد نظر متقاضی بهتر از نبود آن است.

با این وجود استفاده از قالب کنترلی نه تنها ضرری در روند و نتیجه جراحی ندارد، بلکه استفاده از آن موجب می شود جراح تمامی دقت و تمرکز خود را برای نزدیک شدن به فرم طراحی شده و مورد نظر متقاضی، به کار گیرد. البته براساس تجربه جراحی و مهارت جراح، امکان رسیدن به فرم طراحی شده و ایده آل متقاضی بیش از 80 درصد بوده که با این وجود و رضایت متقاضیان از آمارگیری های انجام شده براساس مراجعان و متقاضیان جراحی زیبایی بینی با قالب کنترلی، آمار بسیار مطلوب با رضایت بسیار زیادی از نتیجه جراحی بینی گزارش شده است، که این امری شگرف در زمینه جراحی زیبایی است.


نکات مرتبط با جراحی بینی

کدام متد جراحی بینی بهتر است

این که کدام روش بهتر است کاملا بستگی به شرایط بیمار و مهارت پزشک دارد و اساسا بهتر است به جای اینکه بپرسیم کدام روش بهتر است بپرسیم کدام روش مناسب‌تر است. بعضی پزشک‌ها در روش رینوپلاستی بسته تبحر بیشتری دارند تا روش باز و بعضی دیگر بلعکس. از طرفی ممکن است شرایط بینی شما به گونه‌ای باشد که یک روش برای شما مناسب‌تر از روش دیگر باشد، اما به هر حال دست بیمار برای انتخاب روش باز است و مطلوب بودن جراحی زیبایی شما بیش از هر چیزی به تبحر و تسلط جراح در آن روش جراحی بستگی دارد. می‌توان گفت که هم در میان جراحان و هم مراجعین روش باز بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و استفاده از این روش رو به گسترش است.

مشاوره جراحی بینی

سامانه پشتیبانی

سامانه پاسخویی

تلگرام و ایمیل
[24 ساعته]
0937 204 7031
info@tarahteb.com

ارسال RFP

با ما در تماس باشید

در شبکه های اجتماعی
[24 ساعته]
Instagram
Telegram
Facebook
Aparat
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
برچسب ها