جراح بینی طبیعی کار

جراح بینی طبیعی کار

اگر به دنبال جراح بینی طبیعی‌کار هستید جای درستی آمده‌اید. بسیاری از افرادی که تمایل به انجام عمل بینی دارند، ترجیح می‌دهند که بینی آن‌ها به شکل طبیعی جراحی شود و به دنبال جراح بینی طبیعی کار هستند. در گذشته مدل‌های عروسکی و فانتزی طرفداران بیشتری در بین متقاضیان عمل بینی داشت اما امروزه افراد به دنبال بینی ساده و طبیعی هستند به گونه‌ای که کسی متوجه جراحی آن‌ها نشود. حالا تصور کنید که بتوانید علاوه بر مشخص کردن نوع بینی مورد علاقه خود، جزئیات آن را نیز مشخص کنید و به شکل سه بعدی به جراحتان نشان دهید که دقیقا چه بینی‌ای می‌خواهید. با ما در این مقاله همراه باشید تا در خصوص عمل بینی طبیعی، جراح بینی طبیعی کار و روند انجام جراحی در مجموعه طراح طب آشنا شوید.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

بینی طبیعی چه شکلیه؟

بینی طبیعی به بینی گفته می‎‌شود که پل بینی در آن قوس کمی دارد و نوک بینی نیز با لب بالایی زاویه‌ای حدود 90 درجه می‌سازد. در این نوع، سایز بینی به میزان زیادی کوچک نمی‌شود و اندازه آن با سایر اعضای صورت متناسب است. در عمل بینی طبیعی، سلامت راه تنفسی فرد در اولویت جراح قرار می‌گیرد. بینی طبیعی برای آقایان در بعضی موارد اهمیت بیشتری دارد، زیرا اگر بینی به میزان زیادی کوچک شود یا نوک آن بالا رود، می‌تواند مردانه بودن چهره را تحت تاثیر قرار دهد.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580
معرفی جراح بینی طبیعی کار

معرفی جراح بینی طبیعی کار

عمل بینی به شکل طبیعی کار راحتی نیست. در این جراحی، جراح باید بتواند با ظرافت زیادی تغییرات بینی را اعمال کند تا شکل نهایی بینی طبیعی به نظر برسد. در همین راستا جراح باید اندازه بینی را در تناسب با سایر اجزای صورت در بیاورد. برای این کار لازم است که جراح علاوه بر مهارت پزشکی، با زیبایی شناسی نیز آشنایی داشته باشد. به نظر شما اگر جراح در حین عمل ابزار کمکی داشت تا بر اساس آن تغییرات بینی را اعمال کند بهتر نبود؟

جراحی بینی طبیعی در مجموعه طراح طب

مجموعه طراح طب با جمعی از جراحان بینی که دارای تخصص گوش، حلق و بینی یا جراحی پلاستیک هستند، همکاری می‌کند. در این مجموعه شما می‌توانید با پرداخت یک بار هزینه مشاوره و اسکن سه بعدی با چندین جراح در روزهای مختلف مشاوره شوید. اما تفاوت طراح طب در چیست؟ در این مجموعه شما قبل از هر اقدامی اسکن سه بعدی می‌شوید؛ به این ترتیب که مدل سه بعدی چهره شما در نرم افزار ساخته می‌شود. در مرحله بعد جراح بینی شما را بررسی بالینی کرده و بر اساس نوع بینی و خواست شما، بینی پس از عمل شما را طراحی می‌کند. درنتیجه شما می‌توانید چهره بعد از عمل خودتان را قبل از عمل ببینید و بر اساس آن جراحتان را انتخاب کنید. بینی طبیعی طیف‌های متفاوتی می‌تواند داشته باشد که در این روش شما به صورت دقیق می‌توانید خواسته خود را ابراز کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال

برای اطمینان از پیاده سازی نتیجه‌ی طراحی شده، یکسری قالب‌های کنترلی بر اساس مدل طراحی شده توسط پرینتر سه بعدی ساخته می‌شود که در حین عمل جراح با قرار دادن قالب‌ه بر بینی متوجه می‌شود که دقیقا چه تغییراتی لازم است بر بینی اعمال کند. در این روش جراحی زمانی به پایان می‌رسد که قالب مختص متقاضی به طور کامل بر بینی عمل شده بنشیند.

اگه بینیم اونجور که میخوام نشه

اگه بینیم اونجور که میخوام نشه

برای این که بعد از عمل از نتیجه‌ی جراحی خود شوکه نشوید لازم است که انتظارات معقولانه داشته باشید. اگر بینی شما از نوع گوشتی است باید بدانید که در مقایسه با افراد دارای بینی استخوانی به میزان کمتری چهره شما تغییر می‌کند. شاید دیده باشید که بعضی از افراد با جراحی بینی، آن قدر چهره‌شان تغییر می‌کند که انگار تبدیل به شخص دیگری شده‌اند. اگر بینی شما از نوع گوشتی است این موضوع برای شما اتفاق نمی‌افتد. البته این موضوع به این معنی نیست که چهره یا بینی شما تغییر نخواهد کرد. با عمل بینی گوشتی، تغییرات بینی و چهره از همان ابتدا مشهود خواهد بود.

در مجموعه طراح طب شما دید کلی نسبت به نتیجه‌ی جراحی خود پیدا خواهید کرد و می‌دانید قرار است بینی شما بعد از عمل چه شکل شود. از این رو بعد از دیدن نتیجه‌ی جراحی خود شوکه نخواهید شد. از مزایای دیگر عمل بینی طبیعی در طراح طب این است که جراح بینی طبیعی کار با استفاده از نرم افزار متوجه می‌شود که عدم تقارن یا نا صاف بودن بینی شما به چه اندازه است و به چه میزان لازم است برای رفع این اشکالات تغییرات انجام شود. آنالیزهای انجام شده به همراه قالب‌های کنترلی تضمین می‌کند که بینی شما اونجور که میخواستین بشه.

چه مدل بینی بهم میاد

بینی طبیعی بهم میاد یا عروسکی؟

یکی دیگر از مزایای طراحی سه بعدی قبل از عمل بینی این است که فرد می‌تواند متوجه شود که چه مدل بینی برای او مناسب‌تر است. گاهی اوقات فرد تصور می‌کند بینی طبیعی به چهره‌اش بیشتر می‌آید و به دنبال جراح بینی طبیعی کار می‌گردد، اما بعد از مشاهده مدل سه بعدی چهره‌اش با بینی طبیعی متوجه می‌شود که چهره جدید مورد پسندش نیست. با امتحان مدل‌های مختلف در نرم افزار در نهایت متوجه می‌شود که چه مدل بینی و با چه تغییراتی برای او مناسب‌تر است.

البته باید در نظر گرفت که بینی شبیه به خمیر بازی نیست و هر مدلی برای هر فردی امکان پذیر نیست. شما نمی‌توانید به جراح بینی طبیعی کار عکس نشان دهید و بگویید که من این بینی را می‌خواهم. بینی هر شخصی ساختار منحصر به فرد خود را دارد که در نتیجه‌ی آن امکانات محدودی در اختیار جراح قرار می‌دهد. از این رو جراح در جلسه مشاوره تغییرات مورد نظر شما را امکان سنجی می‌کند. در این حالت شما متوجه می‌شوید چقدر از خواسته‌هایتان قابل اجراست. در بعضی موارد افراد با دیدن مدل سه بعدی نتیجه‌ی بعد از عملشان از جراحی منصرف می‌شوند زیرا متوجه می‌شوند که میزان تغییراتشان کمتر از آن است که برای جراحی بینی وقت بگذارند یا هزینه کنند. این موضوع در انتخاب جراح بینی طبیعی کار نیز موثر است زیرا طراحی نتیجه‌ی جراحی توسط جراحان مختلف متفاوت است و متقاضی با مشاهده طراحی توسط هر جراح، پزشک مورد نظر خود را انتخاب می‌کند.


نکات مرتبط با جراح بینی طبیعی کار

نوع بینی

یکی از موارد بسیار مهمی که در جلسه مشاوره عمل بینی مورد بررسی قرار می‌گیرد، نوع بینی فرد و نتیجه بعد از عمل است. در این جلسه متقاضی باید تغییراتی را که مد نظر دارد، با پزشک خود درمیان گذارد. همچنین در خصوص مشکلات تنفسی که انتظار دارد بعد از جراحی بینی برطرف شود، صحبت کند. پزشک نیز باید نوع پوست بینی و ساختار صورت فرد را بررسی کند. بینی‌هایی که پوستشان بسیار نازک یا ضخیم است برای جراحی بینی خیلی مناسب نیستند و اعمال تغییرات زیاد بر آن‌ها امکان پذیر نیست. پزشک بعد از بررسی به بیمار می‌گوید که چه مقدار از خواسته‌های وی قابل اجراست و چه اصلاحاتی می‌تواند بر بینی‌اش انجام دهد.

اکثر موارد نارضایتی بعد از جراحی بینی مربوط به این قسمت است، زیرا پزشک نتوانسته به خوبی خواسته بیمار را متوجه شود و یا اگر متوجه شده، در روز جراحی درخواست‌های بیمار را فراموش کرده است. تیم طراح طب با ارائه خدمات اسکن سه بعدی و قالب کنترلی تا حد بسیاری این مشکلات را برطرف نموده است.

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی