درباره ما

مجموعه طراح طب در سال 1393 با هدف بهبود کیفیت عمل بینی و سایر عمل‌های زیبایی تاسیس شد. این مجموعه به کمک جمع کثیری از پزشکان و مهندسان موفق به اختراع قالب کنترلی مختص عمل بینی و سایر عمل‌های زیبایی گردید. اختراعات مجموعه در اداره ثبت اخترعات ایران و همچنین معاهده همکاری اختراع (PCT) ثبت شده است. طراح طب با همکاری با چندین جراح علاقه‌مند به استفاده از تکنولوژی روز توانسته بیش از 4000 عمل زیبایی از جمله جراحی بینی را به کمک قالب‌های کنترلی به انجام رساند.

در مجموعه طراح طب از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا برای انجام عمل بینی استفاده می‌شود. در این مجموعه متقاضیان عمل بینی می‌توانند با چندین جراح مشاوره داشته و شبیه‌سازی نتیجه‌ی عمل خود را به شکل طراحی سه بعدی و از همه زوایا و نزدیک به واقعیت مشاهده نمایند. در نهایت بر اساس طراحی سه بعدی بینی، یکسری قالب‌های کنترلی توسط پرینتر سه بعدی مختص آن‌ها ساخته شده و در حین جراحی به جراح کمک می‌کند که مدل از پیش تعیین شده بینی را پیاده سازی نماید. در این روش جراحی میزان خطا کاهش یافته و عمل زیبایی بینی با دقت و کیفیت بالاتری انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که مجموعه طراح طب تحقیقات خود را به منظور ارتقاء کیفیت عمل زیبایی همچنان ادامه داده و تیم تحقیق و توسعه این مجموعه موفق به کسب دستاوردهای بیشتری در این زمینه شده است. هدف و چشم انداز طراح طب ارائه خدمات زیبایی مطابق با استانداردهای جهانی و حتی فراتر از آن به زیباجویان سراسر کشور می‌باشد.

عمل زیبایی بینی

ساخت قالب‌های کنترلی مختص متقاضی توسط پرینتر سه بعدی بر مبنای طراحی بینی مورد تایید متقاضی

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580
بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

آنالیز صورت

آنالیز مدل سه بعدی صورت بر اساس نسبت‌های طلایی و مشخص کردن تغییرات مورد نیاز صورت با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی