عمل زیبایی بینی برای مردان

عمل زیبایی بینی برای مردان

جراحی بینی یکی از رایج ترین عمل های بینی محسوب می شود که بسیاری از افراد با هدف رفع مشکلاتی ساختاری و ظاهری بینی خود به انجام آن می پردازند. شاید تصور کنید که بیشتر افرادی که برای عمل های زیبایی به مطب پزشکان متخصص مراجعه می کنند، خانم هستند؛ اما برخلاف این تصور بسیاری از مردان نیز از این عمل استقبال می کنند و به ویژه برای رفع مشکلات تنفسی و ساختار داخلی بینی خود به سراغ این جراحی می روند. مشکلاتی اعم از انحراف تیغه اصلی بینی که موجب مشکلات زیادی در تنفس می شود و پولیپ های بینی مردان را برای انجام جراحی بینی مجاب می سازد. باید به این موضوع نیز توجه ویژه ای داشته باشید که تغییرات این چنینی بر اعتماد به نفس افراد نیز تاثیر می گذارد. با ما همراه باشید تا درباره جراحی بینی برای مردان با هم صحبت کنیم.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

ویژگی اصلی عمل بینی مردانه

اغلب مردانی که اقدام به انجام جراحی بینی می کنند، به دنبال رفع نواقص ساختاری در بینی خود و درمان مشکلات تنفسی هستند و همچنین عده ای تنها با هدف برطرف کردن مشکلات ظاهری، اقدام به جراحی بینی رینوپلاستی می کنند. بطور کلی نمی توان گفت که همه افراد در نوع جراحی خود هم نظر هستند و عقیده ها برای مدل عمل بینی در مردان نیز با هم متفاوت است. اما درباره ساختار کلی بینی مردانه می توان گفت بینی آقایان در اغلب موارد زمخت و استخوانی شکل است و نسبت به بینی خانم ها ساختار درشت تری دارد. قوز روی بینی در مردان شایع تر از بانوان است و عموما بینی زنانه ظریف تر می باشد. یکی از ویژگی های اصلی که در زنان و مردان متفاوت است سلیقه آن ها در نوع جراحی است. بعنوان مثال بسیاری از بانوان علاقه دارند که عمل جراحی آن ها بگونه انجام شود که پس از عمل دیگران به وضوح متوجه تفاوت آن ها شده باشند. اما این موضوع در مردان کاملا برعکس است و عموما آن ها به جراحی بینی طبیعی علاقه دارند.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580
جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال
عمل زیبایی بینی برای مردان

دلایل جراحی بینی زیبایی برای مردان

عمل بینی در مردان مزایای زیادی برای آن ها به همراه خواهد داشت که مهمترین آن ایجاد تغییراتی در چهره و هماهنگی بیشتر اجزای صورت با یکدیگر است. با انجام عمل رینوپلاستی نامتوازنی ها و نواقص موجود در صورت از بین می روند و این نکته تاثیر زیادی در جذابیت چهره شما خواهد داشت. اگر در کودکی در اثر سانحه و یا آسیب دیدگی، مشکلی برای بینی شما پیش آمده باشد، با انجام جراحی برطرف خواهد شد و همچنین در پس از عمل سپتوپلاستی، هرگونه مشکلی در تنفس شما از بین خواهد رفت. مشکلات تنفسی یکی از اصلی ترین دلایل بخش زیادی از بیماران برای جراحی بینی می باشد و این مسئله حتی در کیفیت خواب افراد نیز تاثیر گذار است. در کنار همه این مسائل زیبایی هر چه بیشتر صورت، اعتماد به نفس فرد را بالا می برد و ارتباطات اجتماعی او را باکیفیت می سازد.

شرایط مراقبت پس از عمل بینی مردان

بیمارانی که قصد جراحی بینی خود را دارند، باید به نکات پیش و پس از عمل به خوبی توجه داشته باشند. پس از عمل بینی باید تا 24 ساعت از کمپرس آب یخ بر روی صورت خود استفاده کنید. این کار از افزایش تورم و کبودی جلوگیری خواهد کرد. تا پس از برداشتن گچ از تماس هرگونه آب با سر و صورت خود جلوگیری کنید و برای استحمام فقط به شستشوی بدن خود بپردازید. سعی کنید با دهان باز عطسه کنید و از ماساژ و برخورد ضربه به بینی در روزهای ابتدایی جلوگیری کنید. توجه داشته باشید که تا مدتی از انجام فعالیت های سنگین و نیمه سنگین محروم هستید و همچنین باید از بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید.

عمل زیبایی بینی برای مردان

جمع بندی

عمل زیبایی برخلاف تصور عموم مردم نه تنها در میان خانم ها رواج زیادی پیدا کرده است، بلکه در میان آقایان نیز گسترش زیادی پیدا کرده است و جمعیت زیادی از مردان با هدف رفع مشکلات تنفسی و برطرف کردن نواقص ظاهری به سراغ عمل بینی می روند. شرکت طراح طب که یکی از گروه های حرفه ای و معتبر در زمینه تولید و اختراع قالب های بینی و اسکن های سه بعدی بینی جهت جراحی می باشد، به شما در دریافت اطلاعات بیشتر کمک می کند.

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
عنوان های مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی