فواید جراحی زیبایی بینی

فواید جراحی زیبایی بینی

دلایل مختلفی وجود دارد که می‌توان گفت امروزه جراحی زیبایی بینی یکی از بهترین اقدامات جراحی پلاستیک است. اگر نگران موارد زیر هستید، ممکن است جراحی زیبایی بینی به شما کمک کند.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

جراحی زیبایی بینی بزرگ

بینی بزرگ می‌تواند بر سایر ویژگی‌های صورت شما غلبه کند، درحالی‌که بینی کوچک می‌تواند سایر ویژگی‌های چهره را بیش‌ازحد برجسته نشان دهد. تصحیح اندازه‌ی بینی تمام ویژگی‌ها را به تعادل می‌رساند و ظاهری زیبا و دل‌انگیزتر ایجاد می‌کند.

جراحی زیبایی بینی برای اصلاح نوک بینی

اگر نوک بینی گوشتی باشد یا دارای افتادگی و انحراف باشد این مسائل می‌تواند از زیبایی کلی صورت بکاهد. اصلاح نوک بینی دلیل رایجی است که متقاضیان برای آن جراحی زیبایی بینی انجام می‌دهند. چه بینی تنها دچار ایراد در نوک باشد و چه این ایرادات همراه با دیگر مشکلات باشد قابل‌حل و اصلاح است. جراحی زیبایی بینی با تغییر اندازه‌ی نوک بینی، تغییر شکل و یا تغییر زاویه‌ی آن می‌تواند تأثیر بسیار خوبی بر زیبایی فرد داشته باشد.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580

تأثیر جراحی زیبایی بینی بر قسمت پشت بینی

برآمدگی یا برجستگی و قوز روی پل بینی بر مشخصات ظاهری و اعتمادبه‌نفس شما تأثیر می‌گذارد. این برآمدگی‌های بینی می‌توانند بینی را بزرگ‌تر ازآنچه هست نشان دهند و حتی نوک بینی را تحت تأثیر قرار دهند. برداشتن قوز بینی می‌تواند به‌طور چشمگیری ظاهر بینی را بهبود بخشد.

اصلاح سوراخ‌های بینی

جراحی زیبایی بینی برای اصلاح سوراخ‌های بینی

حتی اندازه و شکل سوراخ‌های بینی نیز می‌تواند در ظاهر بینی تأثیر زیادی بگذارد. جراحی زیبایی بینی می‌تواند در این قسمت نیز تناسب ایجاد کند تا نسبت بهتری بین پل و قاعده بینی وجود داشته باشد. در بعضی موارد، عملی که فقط روی سوراخ‌های بینی (آلارپلاستی) متمرکز باشد، تمام چیزی است که برای دستیابی به اثر مطلوب برای زیبایی بینی مورد نیاز است.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال

رفع کلوملای آویزان با جراحی زیبایی بینی

کلوملا بافتی است که سوراخ‌های بینی را در قاعده بینی جدا می‌کند. در حالت ایده آل، کلوملا به‌گونه‌ای قرار گرفته است که حداکثر ۴ میلی‌متر در نمای نیم‌رخ مشاهده شود. یک کلوملا آویزان، پوست بین دو سوراخ بینی است که در زیر بینی آویزان است. میزان افتادگی کلوملا در زیر سوراخ‌های بینی درجات مختلفی دارد؛ اما با جراحی زیبایی بینی، این مشکل قابل درمان است.

بینی عقابی و جراحی زیبایی بینی

ویژگی این نوع بینی‌ها این است که قسمت بالایی نوک بینی بزرگ است و نوک بینی پهن و با افتادگی شدید است. به همین علت این نوع بینی به بینی عقابی (شبیه منقار عقاب) شهرت دارد. با این وجود، با کمک یک جراح زیبایی بینی متخصص و مجرب می‌توان از طریق یک عمل جراحی بینی که به‌خوبی انجام شده است، این مشکل را برطرف کرد.

جراحی زیبایی بینی برای اصلاح بدشکلی فرم زین اسبی

این بدشکلی مربوط به از دست دادن برآمدگی ساختار غضروفی و یا استخوانی پشتی بینی است که دارای عواقب زیبایی‌شناختی و عملکردی بسیاری است. دلایل این بدشکلی و ایراد بینی در طول سال‌ها تغییر کرده است: علل عفونی و مواجهه با سموم شیوع کم‌تری پیدا کرده‌است، در حالی که تروما (آسیب به بینی) و جراحی‌های زیبایی بینی اولیه یا ثانویه اکنون علل اصلی این تغییر شکل هستند. از بین رفتن ساختار استخوانی و غضروفی در ناحیه‌ی پل بینی باعث به وجود آمدن این مشکل است که با جراحی زیبایی بینی می‌تواند بسیار بهبود بیابد. از طریق جراحی زیبایی بینی توسط یک جراح ماهر با روش‌های متعددی می‌توان فرورفتگی بینی در قسمت پل را کاهش داد و شکل زیباتری به بینی بخشید.

عدم تقارن بینی و جراحی زیبایی بینی

کج بودن بینی، سوراخ‌های بینی نامتقارن یا سایر نقص‌های جزئی وابسته به عدم تقارن در بینی می‌تواند تأثیر چشمگیری در ظاهر کلی بینی داشته باشد. در برخی موارد، این عدم تقارن می‌تواند بر عملکرد بینی شما نیز تأثیر بگذارد. هر دو ایراد ظاهری و عملکردی را می‌توان در یک جراحی برطرف کرد. کج بودن ظاهری بینی می‌تواند با انحراف بینی همراه باشد. سپتوپلاستی یک عمل جراحی است که برای رفع انحراف تیغه بینی و بازیابی توانایی تنفس صحیح بیمار انجام می‌شود. سپتوپلاستی تغییری در ظاهر بیرونی بینی ایجاد نمی‌کند اما اگر متقاضی مایل باشد همراه با درمان انحراف تیغه‌ی بینی ایرادات ظاهری بینی نیز رفع شود، سپتورینوپلاستی هم‌زمان با درمان انحراف داخلی، ظاهر خارجی بینی را نیز برای ایجاد هماهنگی بیشتر اجزای صورت تغییر می‌دهد. این جراحی بینی به شما کمک می‌کند اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشید و همچنین راحت‌تر نفس بکشید.

جراحی زیبایی بینی و سلامت احساسی

جراحی زیبایی بینی می‌تواند سلامت احساسی شما را بهبود بخشد

شما علاوه بر اینکه می‌توانید با جراحی زیبایی بینی در سلامت فیزیکی خود بهبود به دست آورید این جراحی می‌تواند برای شما سلامت احساسی نیز به همراه داشته باشد. این موضوع قابل انکار نیست که احساسی که ما نسبت به خود داریم بسیار مهم است. اگر بخواهیم از زندگی شاد و پر از رضایت برخوردار شویم باید نسبت به خودمان احساس و نگرش مثبتی داشته باشیم. اگر از ظاهر خود رضایت نداشته باشیم داشتن حس مثبت به خود کاری بسیار دشوار و ناممکن خواهد بود. اینکه ما چگونه خود را می‌بینیم می‌تواند تأثیرات عمیقی بر اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس ما داشته باشد. یکی از راه‌های مهمی که می‌تواند در ایجاد این حس مثبت به ما کمک کند جراحی زیبایی بینی و رفع اشکالات بینی است. با اصلاح نارضایتی از بینی از طریق جراحی زیبایی بینی، افراد می‌توانند از سلامت احساسی بهتری بهره‌مند شوند که اثرات آن ممکن است به بهبود زندگی شخصی و شغلی آن‌ها منجر شود.

قبل از اقدام به جراحی زیبایی بینی چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

بااینکه جراحی زیبایی بینی می‌تواند به‌صورت چشم‌گیری زیبایی چهره را افزایش دهد و باعث رضایت فرد از ظاهر خود شود، شما باید با توجه به نوع بینی و ویژگی‌های چهره‌ی خود از جراحی زیبایی بینی انتظارات واقع‌بینانه داشته باشید.

• مهم است که به یاد داشته باشید که هر فرد منحصربه‌فرد است و قرار نیست همه شبیه به هم باشند.
• آنچه برای یک شخص زیبا و جذاب به نظر می‌رسد ممکن است برای شخص دیگری این‌چنین نباشد.
• ممکن است دوستان شما نظرات مختلفی در مورد بهتر یا بدتر شدن بینی شما بعد از جراحی زیبایی بینی داشته باشند. گاهی فقط کمی زمان نیاز دارند تا با تغییر و شکل ظاهری جدید شما سازگار شوند.
• دوران بهبودی پس از جراحی زیبایی بینی یک سال و حتی در مواردی بیشتر از آن است. شما بعد از یک سال می‌توانید شکل واقعی بینی خود را ببینید و مطمئن شوید به همان صورت باقی می‌ماند.


نکات مرتبط با فواید جراحی زیبایی بینی

اسکن سه بعدی بینی

اسکن سه بعدی صورت از تمامی زوایای چهره بدون استفاده از هیچگونه اشعه ای، انجام می شود. تصویر برداری سه بعدی موجب می شود، جراح و متقاضی جراحی بینی بتوانند تمامی تغییرات مورد نظر را به صورت مجازی بر روی چهره، اعمال نمایند.

اسکن سه بعدی بینی - جراحی مجازی

طراحی سه بعدی بینی

پس از آنکه اسکن سه بعدی از چهره فرد انجام شد، مراجعه کننده جراحی بینی طی یک جلسه مشاوره، به همراه جراح می‌تواند تصورات ذهنی خود را به صورت سه بعدی و مجازی بر روی چهره اعمال کند.

در درجه اول با استفاده از طراحی سه بعدی، جراح از دیدگاه و سلیقه بیمار خود آگاهی کامل پیدا می‌کند و در درجه دوم متقاضی می تواند تمامی تصورهای ذهنی خود را مشاهده کند و بتواند پیش از جراحی بینی، چهره ایده‌آل خود را مشاهده کند. اما این سوال مطرح خواهد شد که جراح چگونه می‌تواند در حین جراحی به قول خود عمل کند و بینی را مطابق با طراحی سه بعدی انجام شده، جراحی کند. تکنولوژی اسکن سه بعدی نقطه عطفی محسوب می‌شود که جراح با استفاده از آن می‌تواند بینی را مطابق با خواسته متقاضی، جراحی کند.

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی