تماس با ما درباره ما
طراح طب

مراحل جراحی بینی با قالب کنترلی

تیم طراح طب با استفاده از تکنولوژی روز علم پزشکی و مهندسی، به منظور تسهیل جراحی بینی و کاهش نارضایتی بیماران بعد از عمل، خدمات اسکن سه بعدی و تولید قالب‌های کنترلی را ارائه می‌دهد. در ادامه به توضیح مراحل جراحی بینی به کمک قالب‌های کنترلی می‌پردازیم.


مراحل جراحی بینی با قالب‌ کنترلی

مرحله اول

چهره زیباجو به وسیله‌ی پیشرفته‌ترین اسکنر سه بعدی به صورت دقیق و با بالاترین کیفیت اسکن می‌شود. لازم به ذکر است که استفاده از این نوع اسکنر هیچ گونه خطری برای متقاضی نخواهد داشت.

مرحله دوم

در جلسه مشاوره با جراح منتخب، چهره بعد از عمل متقاضی با حضور و نظر جراح، متخصص طراحی و سلیقه‌ی خودش طراحی می‌شود. لازم به ذکر است که در این مرحله متخصص طراحی، نسبت‌های طلایی را نیز که به زیبایی بیشتر چهره متقاضی کمک می‌کند، در نظر خواهد گرفت.

مرحله سوم

پس از اینکه زیباجو فرم بینی بعد از عمل خود را تایید کرد، مهندسین مجموعه طراح طب به آنالیز چهره و بینی او می‌پردازند.

مرحله چهارم

در این مرحله قالب‌های کنترلی بر اساس فرم ایده‌آل بینی، طبق سلیقه متقاضی و نظر پزشک تولید می‌شوند. این قالب‌ها منحصر به فرد هستند و تنها برای همان شخص قابل استفاده می‌باشند.

مرحله پنجم

قبل از انجام عمل جراحی، قالب‌های کنترلی ساخته شده توسط متخصصین و جراح مربوطه بازبینی می‌شوند تا از صحت آن‌ها اطمینان حاصل شود.

مرحله ششم

در این مرحله حین عمل جراحی، قالب‌های کنترلی را بر روی بینی متقاضی گذاشته و در هر مرحله از جراحی فرم بینی را با قالب‌های کنترلی مقایسه می‌کنند تا بتوانند به نتیجه‌ی دلخواه متقاضی برسند و تنها زمانی عمل جراحی پایان می‌پذیرد که فرم بینی با قالب‌های کنترلی کاملا مطابقت داشته باشد. در پایان، از تطابق بینی بیمار با قالب کنترلی عکس گرفته می‌شود تا بعد از عمل در اختیار بیمار قرار گیرد.


نتایج جراحی بینی به کمک قالب‌های کنترلی


طراحی سه بعدی بینی

لازم به ذکر است که در سایر مراکز، نتیجه بعد از عمل بینی به صورت دوبعدی طراحی می‌شود و هیچ ضمانتی وجود ندارد که بعد از عمل، بینی مشابه طراحی انجام شده شود. تنها مرکزی که در کشور طراحی سه بعدی بینی انجام می‌دهد، مجموعه طراح طب است که با ارائه قالب‌های کنترلی مختص هر متقاضی، جراح را ملزم می‌کند تا در حین جراحی، طراحی نهایی را پیاده سازی نماید.