تماس با ما درباره ما
طراح طب

مزایای قالب کنترلی چیست؟

مزایای قالب کنترلی چیست؟

مزایای قالب کنترلی که مهمترین قسم آن کاهش خطای جراح و افزایش دقت جراحی بینی می باشند

بر اساس آمار رسمی ارائه شده در منابع خبری معتبر، بسیاری از افراد که جراحی بینی را تجربه کرده اند از نتیجه جراحی رضایت کافی را نداشته یا پیش از انجام جراحی، در مورد چهره بعد از عمل خود، استرس دارند.

از آن جایی که مفهوم مشترکی از زیبایی بین متقاضی جراحی و جراح وجود ندارد و جراح دقیقا از خواسته متقاضی آگاه نیست، باعث می شود پزشک در حین جراحی تصمیمات لحظه ای در جراحی فرد اتخاذ کند و متد مناسبی را برای جراحی متقاضی اتخاذ ننماید. این امر علاوه بر اینکه مطابق با نظر متقاضی نیست، به علت اتخاذ تصمیمات لحظه ای نیز می تواند اشتباهات بسیاری را به همراه داشته باشد که موجب نارضایتی فرد می شود، که ما قالب های کنترلی را پیشنهاد میکنیم.

مزایای قالب کنترلی :

کاهش چشمگیر خطای جراحی با استفاده از قالب‌های کنترلی:

با این شیوه جراحی (اسکن و طراحی سه بعدی، استفاده از قالب‌های کنترلی حین جراحی) احتمال ریسک و خطا کاهش می‌یابد و نتیجه جراحی بین ۸۰ % تا ۱۰۰ % مطابق طراحی و بینی ایده آل مورد نظر از پیش تعیین شده متقاضی می‌باشد. تصاویر قبل و بعد از عمل آنالیز‌های دقیق مهندسی از فرم بینی ایده آل بر روی تابلو در اتاق عمل نصب می‌شوند.

مجسمه بینی ایده ال نیز به همراه قالب‌های کنترلی در اتاق عمل نیز آماده می‌باشند. یک مهندس در اتاق عمل به کمک جراح می‌آید تا از به‌کارگیری قالب‌های کنترلی در حین جراحی مطمئن شود. جراح نیز با استفاده از تمامی اطلاعات و آنالیزهای موجود در اتاق عمل در هر لحظه از جراحی از قالب‌های کنترلی استفاده و از نتیجه کار خود اطمینان حاصل می‌نماید تا به قولی که به متقاضی در مرکز مشاوره طراح طب داده است پایبند باشد. بعید است با وجود چنین روش و تکنولوژی بازهم به شیوه سنتی تن به عمل زیبایی با ریسک بالا بدهید.