لیست مقالات

دستگاه کوچک کننده بینی

دستگاه کوچک کننده بینی

اطلاعات ضد و نقیض در مورد کارایی دستگاه‌های کوچک کننده بینی و تاثیر آن بر تغییر شکل بینی وجود دارد. به همین دلیل در این مقاله سعی بر این است که با گردآوری اطلاعات از منابع مختلف و معتبر در مورد این موضوع اطلاع رسانی شود تا کسانی که از ظاهر بینی خود رضایت ندارند، با انتخاب بهترین روش برای تغییر شکل بینی خود اقدام کنند.

آزمایش‌های قبل از عمل بینی

آزمایش‌های قبل از عمل بینی

قبل از عمل زیبایی بینی مانند هر جراحی دیگری لازم است که از سلامت جسمانی متقاضی اطمینان حاصل شود. جراح بر اساس شرایط هر متقاضی یکسری آزمایش‌ها برای او تجویز می‌کند. لازم است که آزمایش‌های مربوطه در اسرع وقت انجام شود تا اگر مشکلی وجود داشت، در صورت امکان قبل از جراحی برطرف شده و زمان عمل به تعویق نیافتد. در این مقاله در خصوص آزمایش‌های لازم قبل از عمل بینی صحبت شده است.

طراحی بینی قبل از عمل

طراحی بینی قبل از عمل

بسیاری از جراحان ادعا می‌کنند که قبل از عمل نمی‌توان با تصویر نشان داد که بینی چه شکل خواهد شد. اگرچه تا زمانی که بینی تحت جراحی قرار نگیرد به طور قطع نمی‌توان گفت که بینی چه شکل می‌شود، اما ارائه اطلاعات تصویری و درک خواسته متقاضی کمک می‌کند که در صورت امکان سلیقه او در حین جراحی پیاده‌سازی شود.

داستان جراحی بینی ژولن

داستان جراحی بینی ژولن

در این مقاله در خصوص جراحی بینی ژولن صحبت شده است تا کسانی که متقاضی جراحی بینی هستند از تجربه ژولن بهره‌مند شده و با روند این جراحی آشنا شوند.

رابطه جنسی بعد از عمل بینی

رابطه جنسی بعد از عمل بینی

عمل بینی جزء آن دسته از جراحی‌هایی است که نتیجه آن علاوه بر مهارت دکتر و خوب پیش رفتن عمل، به مراقبت‌های بعد از آن نیز بستگی دارد یکی از سوالاتی که برای متقاضیان عمل بینی پیش می‌آید این است که چه مدت بعد از عمل بینی می‌توانند رابطه جنسی داشته باشند؟ در این مقاله به این موضوع پرداخته شده است.

بارداری قبل و بعد از عمل بینی

بارداری قبل و بعد از عمل بینی

در این مقاله با بررسی عوارض عمل بینی، جراحی بینی در دوران بارداری و بعد از زایمان بررسی شده و همچنین درباره بارداری بعد از عمل بینی نکاتی ارائه شده است تا خانم‌هایی که تمایل به انجام عمل بینی دارند در زمان مناسب که کمترین آسیب به آن‌ها وارد شود برای این جراحی اقدام کنند.

سوهان کشیدن بینی

سوهان کشیدن بینی

سوهان کشیدن بینی به منظور رفع مشکلات جزئی بینی استفاده می‌شود. در این مقاله در خصوص کاربرد این تکنیک در زیباتر کردن بینی صحبت شده است.

آبریزش بینی بعد از عمل

آبریزش بینی بعد از عمل

آبریزش بینی تنها یکی از عوارض کوتاه مدت جراحی بینی محسوب شده و بعد از چند هفته بهبود پیدا می‌کند. در بعضی شرایط ممکن است که آبریزش بینی به صورت طولانی مدت ادامه پیدا کند که دلایل مختلفی برای آن در نظر گرفته می‌شود که ممکن است مرتبط یا غیر مرتبط با عمل انجام شده باشد.

جراحی بینی بدون بیهوشی

جراحی بینی بدون بیهوشی

جراحی بینی به دو صورت بیهوشی عمومی و بیهوشی موضعی قابل انجام است. در این مقاله در خصوص جراحی بینی بدون بیهوشی عمومی و موارد مرتبط با آن صحبت شده است.

جراحی بینی به روش بسته

جراحی بینی به روش بسته

جراحی بینی به روش بسته در گذشته بیشتر انجام می‌شده و امروزه تنها در موارد محدودی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال با توجه به سوالاتی که در این زمینه پرسیده می‌شود، در این مقاله در خصوص جراحی بینی به روش بسته و موارد مرتبط با آن صحبت شده است.

جراحی بینی در ایران

جراحی بینی در ایران

هدف از نگارش این مقاله آشنایی با جراحی زیبایی بینی در ایران و نکات مربوط به آن می‌باشد تا کسانی که تمایل دارند در این کشور جراحی شوند با آگاهی بیشتری تصمیم گیری کنند.

9 اشتباه رایج در عمل بینی

9 اشتباه رایج در عمل بینی

امروزه با توجه به رواج بالای عمل بینی، افراد بسیاری در این خصوص نظر می‌دهند که در بعضی مواقع ممکن است اطلاعات غلطی را منتقل کنند. هدف از نگارش این مقاله آشنایی با برخی اشتباهات رایج در عمل زیبایی بینی است که گاهی اوقات افراد را از انجام این جراحی منصرف می‌کند.