علم مهندسی چطور به کمک جراحی می‌آید؟

علم مهندسی چطور به کمک جراحی می‌آید؟

علم مهندسی چطور به کمک جراحی می‌آید؟

در گذشته جراحی بینی امری شانسی تلقی می­شد که به همین خاطر بسیاری از متقاضیان از نتیجه جراحی رضایت کافی نداشتند. علت این نارضایتی عدم وجود ابزار کنترلی کافی در دست جراح و عدم شناخت دقیق جراح از نظر متقاضی بود. اما امروزه با بهره­مندی از جدیدترین تکنولوژی اسکن سه­ بعدی و طراحی سه­ بعدی، که تلفیقی از علم مهندسی و پزشکی است، می­توان به خواسته دقیق متقاضی که با رضایت وی همراه است، دست یافت.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

طراح طب با اختراع جهانی قالب­های کنترلی و ساخت دستگاه اسکن سه­ بعدی چهره و طراحی سه ­بعدی چهره از صورتتان شما را به خواسته‌هایتان در زمینه زیبایی می‌رساند. با ما همراه باشید تا با بخشی از این تکنولوژی نوین بیشتر آشنا شوید.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580

جراحی بینی با استفاده از علم مهندسی، روشی نوین در جراحی بینی است که توانسته سطح رضایت متقاضیان از نتیجه جراحی بینی را افزایش دهد. از این رو جراح از تقاضای مراجعه کننده آگاهی کامل دارد و با استفاده از قالب­های کنترلی که بر اساس طراحی انجام شده ساخته می­شوند، می­تواند روند جراحی را کنترل کرده و به خواسته متقاضی برسد. این قالب­ها برای بار اول در جهان ابداع و اختراع ‌شده­اند و خوشبختانه به همراه نام سرزمین محبوبمان ایران به ثبت جهانی رسیده است. ناگفته نماند که قالب­های کنترلی، دستگاه اسکن سه‌بعدی و طراحی سه­ بعدی چهره، مشتریان بسیاری از سراسر جهان دارد که برای بالاترین نتیجه رضایت­مندی از عمل یا خدمات زیبایی به ایران مراجعه می‌کنند تا از این تکنولوژی روز دنیا بهره‌مند شوند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال

چرا اسکن سه‌بعدی؟

خوشبختانه طراح طب به کمک اسکن سه‌­بعدی، طراحی سه­ بعدی چهره و قالب های کنترلی و تیم حرفه‌ای طراحی می‌تواند این چنین مشکل بزرگی را به‌ راحتی حل کند. به این صورت که در زمان طراحی سه‌بعدی تمام زوایای صورت قابل ‌مشاهده است و گاهی پیش می‌آید که بعد از انجام طراحی، بیمار از عمل بینی منصرف می‌شود.متقاضی متوجه می ­شود همه اشکال در بینی اش نیست و با تزریق ژل گونه، چانه و یا زاویه دار کردن فک به زیبایی مورد نظرش دست پیدا می‌کند. اینجاست که از اهمیت طراحی سه‌بعدی قبل از هر عمل زیبایی آگاه می‌شوید.

در نهایت با استفاده از اسکن سه­بعدی و طراحی سه­ بعدی متقاضی می­تواند از نواقص چهره خود آگاه شود و همچنین چهره قبل و بعد از عمل را مقایسه کند. با این کار هم متقاضی با اطمینان تصمیم به جراحی بینی می­گیرد و هم پزشک از سلیقه متقاضی جراحی بینی آگاهی کامل دارد.

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی