مشاهده نسخه کامل این صفحه

از نتیجه جراحی بینی خود نگران هستید؟

تا به حال فکرکردید برای زیبایی بیشتر چهره شما چه تغییراتی لازم دارد؟

ایران یکی از کشورهایی است که مخاطبان زیادی برای عمل جراحی زیبایی دارد اما متاسفانه اشتباهات جراحان بعضی اوقات خسارات غیر قابل جبرانی به همراه دارد به خصوص اولین عمل جراحی که روی بینی هر فرد انجام می‌شود، از اهمیت بسزایی برخوردار است چرا که در جراحی ترمیمی، به سختی می‌توان اشتباه جراح را جبران کرد. حتی بعضی از ماهرترین جراحان هم از پس ترمیم دوباره و حل مشکل بر نمی‌آیند. مراجعه کنندگان بسیاری به دلایل مختلف آسیب می‌بینند و مجبورند با چهره‌ای که به آن علاقه‌ای ندارند، زندگی خود را سپری کنند. برای همین ” مرکز طراح طب ” برای به حداقل رساندن این معضل بزرگ دست به کار جدیدی زد. تحمل نارضایتی افراد بعد از عمل جراحی برای این تیم بسیار دردناک بود.

در مورد توانایی و خدمات مرکز طراح طب بیشتر توضیح می دهید.

طراح طب نخستین گروه متخصص در جهان است که با بهره گیری از تخصص بیش از ۱۷ مهندس و ۷ جراح متخصص زیبایی اقدام به انجام جراحی های زیبایی با بروزترین و مدرن ترین تکنولوژی جهان می نماید. با بهره گیری از خدمات این مرکز چهره شما به صورت سه بعدی طراحی می شود و می توانید با حداقل ۳ جراح متخصص زیبایی مشاوره داشته باشید و هر جراح به صورت جداگانه بر اساس تکنیک های جراحی خودش، نتایج بعد از عمل شما را برایتان طراحی می کند و حاصل این طراحی ها همه به صورت فیلم و عکس برای شما از طریق تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی رایج ارسال می شود تا بتوانید با بررسی طراحی های منحصر بفرد خود که توسط جراحان گوناگون انجام شده انتخاب بهتر و آگاهانه تری داشته باشید.


نکات مرتبط با از نتیجه جراحی بینی خود نگران هستید؟

کدام متد جراحی بینی بهتر است

این که کدام روش بهتر است کاملا بستگی به شرایط بیمار و مهارت پزشک دارد و اساسا بهتر است به جای اینکه بپرسیم کدام روش بهتر است بپرسیم کدام روش مناسب‌تر است. بعضی پزشک‌ها در روش رینوپلاستی بسته تبحر بیشتری دارند تا روش باز و بعضی دیگر بلعکس. از طرفی ممکن است شرایط بینی شما به گونه‌ای باشد که یک روش برای شما مناسب‌تر از روش دیگر باشد، اما به هر حال دست بیمار برای انتخاب روش باز است و مطلوب بودن جراحی زیبایی شما بیش از هر چیزی به تبحر و تسلط جراح در آن روش جراحی بستگی دارد. می‌توان گفت که هم در میان جراحان و هم مراجعین روش باز بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و استفاده از این روش رو به گسترش است.

 
مشاوره تلفنی