تماس با ما درباره ما
طراح طب

مهندسی جراحی بینی

مهندسی جراحی بینی;این علم نوین رو بشناسید: مهندس سروش، ولی نیا مدیرعامل و سرپرست تیم طراح طب، مخترع قالب‌های کنترلی جراحی‌های زیبایی و سازنده دستگاه اسکن سه‌بعدی صورت است. این قالب‌ها برای بار اول در جهان ابداع و اختراع شده اند و خوشبختانه به همراه نام سرزمین محبوبمان ایران به ثبت جهانی رسیده است. ناگفته نماند که قالب‌های کنترلی و دستگاه اسکن سه‌بعدی، مشتریان بسیاری از سراسر جهان دارد که برای بالاترین نتیجه رضایت مندی از عمل یا خدمات زیبایی به ایران مراجعه می‌کنند تا از این تکنولوژی روز دنیا بهره‌مند شوند.

بالاخره روز موعود فرارسید و من وارد اتاق عمل شدم. دکتر کنارم آمد و از من پرسید بینی‌ات را چه مدلی عمل کنم؟ من همان‌جا خشکم زد؛ گفتم من که توضیحات را قبلاً داده‌ام. جراح با خونسردی گفت: می‌دانم، ولی در زمان عمل باید ببینم چه‌کار می‌توانم انجام دهم!

درنهایت با کلی دلهره عمل را انجام دادم، ولی بعد از عمل طبیعاتاً از نتیجه رضایت کامل را نداشتم. دکتر می‌گفت: بعد از سپری کردن دوران بهبودی (یک‌سال و نیم) می‌توان نظر قطعی را داد. من هم منتظر ماندم، ولی آن چیزی نشد که فکرش را می‌کردم. نمی‌دانم اشکال از من بود یا از جراح؟

وقتی از دوستان و آشنایانم می‌پرسیدم که آیا آن‌ها هم شرایط من را داشته‌اند و نتیجه جراحی‌شان آن نشد که می‌خواستند، همگی می‌گفتند بلی؛ ولی چاره‌ای نیست باید تحمل‌کنیم. همان موقع با خودم فکر کردم کاش می‌شد عمل زیبایی به نحوی انجام شود که بعد از کلی دردسر جراحی حداقل به آن چیزی که دوست داریم برسیم. حالا نه دقیقاً همان، ولی با اختلاف ناچیزی روبه‌رو شویم؛ نه اینکه تا آخر عمر مجبور باشیم با بینی که دوستش نداریم سر کنیم.

چطور علم مهندسی به کمک جراحی می‌آید؟

سال‌ها از آن روز گذشته است و من امروز آرزویم را دست‌یافتنی می‌بینم. چه باور بکنید و چه نکنید، تکنولوژی که منتظرش بودم از راه رسید. طراح طب با اختراع جهانی قالب‌های کنترلی و ساخت دستگاه اسکن سه بعدی چهره و طراحی سه بعدی چهره از صورتتان شما را به خواسته‌هایتان درزمینه زیبایی می‌رساند. با ما همراه باشید تا گزارش خوبی از شیوه کار تیم دوست داشتنی طراح طب برایتان شرح بدهم.