کاشت موی سه بعدی

کاشت موی سه بعدی

بهترین راه برای ایجاد ذهنیت از نتیجه نهایی کاشت مو

مفتخر هستیم که تیم مهندسی طراح طب توانسته است با بهره­مندی از نوین ترین تکنولوژی روز دنیا و تلفیق علم مهندسی و پزشکی، روشی علمی و دقیق را با بالاترین استاندارد جهانی در زمینه کاشت مو برای رسیدن به ایده آل متقاضی و بهترین نتیجه، ارائه کند.

قسمت های مختلف سر در کاشت مو

عموماً یکی از دغدغه ­های اصلی آقایان در سنین بالا، میزان ریزش مو و تغییر شکل ظاهری آن­ها است که حتی در بسیاری از موارد، موجب کاهش اعتماد به نفس و افزایش استرس وی می­شود. اعتماد به نفس از بین رفته بر اثر ریزش مو یا طاسی کامل سر، به راحتی با کاشت مو قابل جبران است. اما مهم است که کاشت مو به روشی انجام شود که از نظر ظاهری معلوم نباشد یا به عبارت دیگر سایر افراد متوجه کاشت مو نشوند.

قسمت های مختلف سر در کاشت مو

برای رسیدن به بهترین، مطلوب ترین و طبیعی­ترین فرم طبیعی کاشت مو، به گونه­ای که در نظر سایر افراد چشمگیر جلوه نکند، باید دید چه کسانی کاندید مناسبی برای کاشت مو هستند و در مرحله بعد، روش مناسب برای کاشت موی هر متقاضی مورد بررسی قرار بگیرد.


کاشت مو

کاشت موی طبیعی موثرترین و قطعی­ترین روش درمان، جهت موهای از دست رفته است. این پیوند بصورت یک عمل سرپایی بدون بیهوشی، همراه با بی­حسی موضعی بوده که در آن شخص متقاضی کاشت مو، در حین عمل هیچ گونه دردی حاصل از موهایی که بر روی سر کاشته می­شود را حس نمی­کند.

انیمیشن کاشت سه بعدی مو

در این فرایند که عموماً موی افراد دچار ریزش در برخی نواحی یا طاسی کامل است، با قرار دادن تار مو در نواحی خالی از مو، انجام می­شود. فرایند کاشت مو برای اولین بار توسط پزشکان آمریکایی در دهه 1950 میلادی انجام شد. اما امروزه روش­های متفاوتی برای انجام این جراحی وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایبی می­باشند.

زیبایی مو در کاشت مو آقایان

مشاوره جراحی بینی

سامانه پشتیبانی

سامانه پاسخویی

تلگرام و ایمیل
[24 ساعته]
0937 204 7031
info@tarahteb.com
سامانه نوبت دهی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500

ارسال RFP

با ما در تماس باشید

در شبکه های اجتماعی
[24 ساعته]
Instagram
Telegram
Facebook
Aparat
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
عنوان های مرتبط
مشاوره آنلاین
مشاوره تلفنی