تماس با ما درباره ما
طراح طب

آیا از نتیجه نهایی جراحی بینی خود، نگران هستید؟

حتما شما هم افرادی را دیده‌اید که نیازی به جراحی ندارند و کاندید مناسبی برای جراحی نیستند اما بدون توجه به فرم صورت خود اصرار به انجام جراحی‌های زیبایی دارند. نتیجه این است که به دلیل تصمیم اشتباه، این گونه جراحی‌ها هرچه‌ قدر هم که خوب انجام شوند، در نهایت با نارضایتی مراجعه کننده همراه خواهد بود. باید در انجام عمل زیبایی به قانونی طلایی نسبت خطوط صورت توجه داشت.

به علاوه یکی دیگر از عامل هایی که باعث نارضایتی فرد کاندید جراحی بینی می شود عدم فهم مشترک بین بیمار و پزشک نسبت به نتیجه کار است. گاهاً پزشک از نتیجه جراحی انجام شده رضایت کامل را دارد اما مراجع کننده به شدت ناراضی و سرخورده است. متاسفانه عموماً جراحان در طی روز جراحی‌های زیادی انجام می‌دهند که میزان خطا را در عمل جراحی بالا می‌برد و با وجود اینکه در ابتدا متوجه خواست متقاضی جراحی شده اند در حین جراحی خواسته های وی را به درستی به خاطر نمی‌آورند. در نتیجه مراجع کننده در نهایت با وجود تحمل سختی زیاد همچنان به خواست خود نمی رسد. در ادامه درباره راه‌حل‌های مشکل خواهیم گفت.

راه حل‌های شما چیست؟

ما مشکل جراحی‌های غیر ضروری را حل کردیم؛ اسکنرهای سه بعدی ما به راحتی به کار می‌آیند، مراجعه کنندگان چهره نهایی خود را می‌بینند و می‌توانند آنرا با فکر خود در ذهن‌شان تطبیق دهند و تصمیم بگیرند. با استفاده از اسکن و طراحی سه بعدی چهره، افراد چهره نهایی بعد از عمل را در تناسب با دیگر اعضای صورت می‌بینند و در صورت نیاز می‌توانند درباره تناسب و تغییر دیگر اعضا هم تصمیمات مناسبی بگیرند. مثلا گاهی فرد متوجه می‌شود که باید به جای جراحی بینی تنها فک خود را تغییر داده و یا تزریق ژل و یا زاویه دار کردن فک انجام دهد.

از طرفی این طراحی ها تبدیل به آنالیزهای مهندسی میشوند و جراح به صورت مکتوب می‌داند که چه قولی به فرد داده‌ و می‌داند که از چه ابزاری باید استفاده کند، جراح در اتاق عمل می‌داند که چه تغییری حتی در حد میلیمتر باید انجام دهد و برنامه و همچنین برای افزایش دقت جراح ابزاری با عنوان قالب های کنترلی جراحی بینی که بر اساس فرم طراحی شده مورد تایید جراح و متقاضی درست شده است در اختیار جراح قرار میگیرند و جراح با قرار دادن قالب های کنترلی بر روی بینی در حین عمل متوجه میشود که چه تغییراتی را هنوز در بینی اعمال نکرده و جراحی را آنقدر ادامه میدهد تا تناسب بین قالب های کنترلی و بینی برقرار گردد بنابراین جراح اطمینان حاصل میکند که به قول خود به بیمار عمل کرده و همچنین عکس هایی از تطابق فرم بینی با قالب های کنترلی به متقاضی جراحی ارائه میشود تا اطمینان متقاضی از درستی فرآیند جراحی حاصل گردد. قالبهای کنترلی جراحی ابزاری برای کنترل درستی کار جراح می باشد و فرآیند جراحی بر اساس این قالبهای کنترلی صورت می گیرد. همه چیز از قبل برای انجام یک عمل فوق العاده آماده است.