بهترین جراح برای عمل بینی گوشتی

بهترین جراح برای عمل بینی گوشتی

آیا تابه‌حال با نظرات منفی در مورد عمل بینی گوشتی برخورد کرده‌اید؟ اگر بینی شما گوشتی است حتماً شما نیز تاکنون با برخورد‌های منفی در مورد عمل بینی خود مواجه شده‌اید. نظراتی مانند بازگشت بینی گوشتی بعد از عمل به حالت اول، به وجود آمدن جای زخم همیشگی، موفقیت‌آمیز نبودن عمل بینی گوشتی و بسیاری دیگر از این نوع نظرات همیشه در میان متقاضیان عمل بینی گوشتی وجود دارد. چند عامل مهم در به دست آمدن نتیجه‌ی ایده آل در عمل بینی گوشتی مؤثر هستند. یکی از مهم‌ترین مراحل، انتخاب بهترین جراح زیبایی برای عمل بینی گوشتی است. برای اینکه بتوانید به آنچه سال‌ها در انتظارش بوده‌اید دست پیدا کنید، بهتر است در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید. ما در این مقاله نکاتی در مورد اینکه چگونه بهترین جراح برای عمل بینی گوشتی را انتخاب کنید به شما می‌گوییم.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

آیا بینی شما گوشتی است؟

ممکن است شما بینی بزرگی داشته باشید اما الزاماً هر بینی بزرگی، بینی گوشتی نیست. بینی گوشتی ویژگی‌هایی دارد که با توجه به آن‌ها قابل تشخیص است. مهم‌ترین ویژگی‌های بینی گوشتی، پوست ضخیم و چرب و غضروف ضعیف است. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند بینی گرد و بی‌شکل باشد. نوک بینی در بینی گوشتی گرد است و هیچ زاویه‌ای ندارد. پوست ضخیم است و چربی آن زیاد است. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تشخیص اینکه بدانید پوست بینی نازک است یا ضخیم، این است که به آینه نگاه کنید و ببینید آیا غضروف‌های نوک بینی شما دیده می‌شوند یا خیر. همچنین درصورتی‌که پوست بینی شما نازک باشد، با لمس نوک بینی غضروف‌های آن را کاملاً احساس می‌کنید. درهرحال بهتر است بدانید جراح با معاینه‌ی بینی، به‌راحتی نوع بینی و پوست را تشخیص می‌دهد.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580

چرا ممکن است متقاضی از نتیجه‌ی عمل بینی گوشتی ناراضی باشد؟

هر یک از انواع بینی ویژگی‌هایی دارند که با توجه به آن ویژگی‌ها، جراحی زیبایی برای هر یک از آن‌ها نتایج متفاوتی دارد. در یک بینی استخوانی با پوست نازک تغییرات بینی پس از عمل محسوس‌تر و قابل مشاهده‌تر خواهد بود. همان‌طور که گفتیم پوست در بینی گوشتی ضخیم است و همین باعث می‌شود وقتی جراح پس از اتمام جراحی پوست را سر جای خود قرار می‌دهد، تغییراتی که اعمال شده است تا حدودی توسط پوست ضخیم پوشانده شود. همان‌طور که گفتیم یکی از مراحل مهم هنگام تصمیم‌گیری انتخاب بهترین جراح زیبایی برای عمل بینی گوشتی است. شما با انتخاب بهترین جراح برای عمل بینی گوشتی خود این امکان را دارید که با اطلاعاتی که جراحتان به شما می‌دهد یک دید واقعی از آنچه قرار است اتفاق بیفتد داشته باشید. فردی که دارای بینی گوشتی است نباید انتظار داشته باشد نتیجه‌ای دقیقاً مانند یک فرد با بینی استخوانی داشته باشد. جراحی زیبایی بینی اگر توسط بهترین جراح زیبایی صورت بگیرد قطعاً باعث بهبود و بهتر شدن ظاهر فرد خواهد شد؛ اما این موضوع نسبی است و در برخی موارد ممکن است بیشتر و در برخی دیگر ممکن است کم‌تر باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال
بهترین جراح زیبایی برای عمل بینی گوشتی

بهترین جراح زیبایی برای عمل بینی گوشتی چه کسی است؟

امروزه با افزایش تقاضا برای جراحی زیبایی بینی، تعداد جراحان و کلینیک‌هایی که این جراحی زیبایی را انجام می‌دهد افزایش یافته است و ممکن است موجب سردرگمی متقاضی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی شود. از آن‌جایی که بینی یکی از مهم‌ترین اجزای صورت است و در جذابیت و زیبایی چهره نقش بسیار مهمی دارد، هر فردی که در حال تصمیم‌گیری برای جراحی زیبایی بینی است به دنبال بهترین جراح زیبایی می‌گردد. معمولاً افراد با دیدن نمونه کار جراح در اطرافیان خود و یا در فضای مجازی تصمیم به انتخاب او می‌گیرند؛ اما بهتر است قبل از تصمیم‌گیری اطلاعات بیشتری کسب کنید. حساسیت برای انتخاب بهترین جراح در افراد با بینی گوشتی بیشتر است زیرا عمل بینی گوشتی در مقایسه با بینی استخوانی با چالش‌های بیشتری همراه است. بهترین جراح برای عمل بینی گوشتی جراحی است که تجربه و سابقه‌ی کافی در مورد جراحی زیبایی بینی گوشتی داشته باشد و همچنین این تجربیات منجر به داشتن نمونه جراحی‌های موفق شده باشد. از دیگر ویژگی‌های بهترین جراح زیبایی برای عمل بینی گوشتی این است که جراح سلامتی و بهبود عملکرد تنفسی را در اولویت قرار دهد و تغییرات بینی را تا حدی اعمال کند که مسیر تنفس و حس بویایی فرد آسیب نبیند. بهترین جراح زیبایی برای عمل بینی گوشتی کسی است که از علم و تکنولوژی روز دنیا اطلاع داشته باشد و از آن‌ها استفاده کند.

چگونه بهترین جراح زیبایی برای عمل بینی گوشتی را انتخاب کنیم؟

برای دیدن نمونه جراحی‌های جراح‌های مختلف می‌توانید به سایت و یا صفحات اجتماعی آن‌ها مراجعه کنید. راه دیگر مراجعه‌ی حضوری به مطب آن‌ها و مشاوره با جراح موردنظر است. از آن جایی که جراحی زیبایی بینی گوشتی حساسیت‌ها و چالش‌های مربوط به خود را دارد، بهتر است در روند انتخاب جراح برای عمل بینی گوشتی دقت لازم را داشته باشید و قبل از تصمیم‌گیری با چند جراح مشورت کنید. چندین جراح حاذق و متبحر با مجموعه‌ی طراح طب همکاری می‌کنند و شما می‌توانید با یک‌بار مراجعه از نظرات و مشاوره‌ی چند جراح مشهور بهره‌مند شوید. مجموعه‌ی طراح طب برای رفاه و آسودگی خیال متقاضیان امکانات بسیاری فراهم کرده است.

نتیجه‌ی عمل بینی گوشتی

چگونه از نتیجه‌ی عمل بینی گوشتی خود اطمینان داشته باشیم؟

شما ممکن است بارها بینی ایده آل خود را در ذهن و یا در مقابله آینه تجسم کرده باشید و بر اساس این تصور تصمیم به جراحی زیبایی بینی گرفته باشید. آیا به این فکر کرده‌اید اگر نتیجه‌ی جراحی زیبایی شما با تصوراتتان همخوانی نداشته باشد چه حسی خواهید داشت؟ تحقیقات آماری نشان می‌دهد برخی از افرادی که عمل زیبایی بینی انجام می‌دهند از نتیجه‌ی جراحی خود راضی نیستند و به دنبال جراحی ترمیمی می‌روند. این موضوع دلایل مختلفی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها درک نادرست بین متقاضی و جراح است. برای جلوگیری از این اتفاق مجموعه‌ی طراح طب با به‌کارگیری به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا به کمک متقاضیان جراحی زیبایی بینی آمده است. با مراجعه به این مجموعه از صورت شما تصویر سه بعدی تهیه می‌شود. این تصویر که توسط دستگاه اسکن سه بعدی گرفته می‌شود به شما و جراحتان کمک می‌کند که به درک مشترکی از آنچه قابل‌اجرا است برسید. در جلسه‌ی مشاوره شما تصور خود از بینی ایده آلتان را بیان می‌کنید و این تغییرات بر روی تصویر سه بعدی اعمال می‌شود، شما و جراح می‌توانید نتیجه را مشاهده کرده و در مورد آن تصمیم‌گیری کنید. پس از پایان مشاوره مهندسین مجموعه قالب‌های مخصوص به شما را می‌سازند تا جراح در روز جراحی با استفاده از آن‌ها بینی شما را مطابق طراحی سه بعدی که باهم انجام داده‌اید تغییر دهد.


نکات مرتبط با بهترین جراح برای عمل بینی گوشتی

تولید قالب های کنترل بینی برای جراحی بینی

امروزه پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه‌ی پزشکی مشاهده می‌شود. یکی از این پیشرفت‌ها اسکن سه بعدی (3D) است که بر کمبود های متعارف عکاسی و خطای دید جراح غلبه می کند. اولین گام رینوپلاستی از طریق قالب‌های کنترلی این است که یک مدل 3D با دقت بالا ایجاد شود.

در جراحی بینی به کمک قالب بینی، پس از مشورت با جراح، فرم ایده‌آل بینی توسط نرم افزار گرافیکی و مهندسی طراحی خواهد شد؛ در واقع داده‌های اسکنر توسط نرم افزارهای مهندسی تجزیه و تحلیل می‌شوند و سپس یک مدل سه بعدی توسط نرم افزار گرافیکی از صورت بیمار ساخته خواهد شد به این ترتیب بیمار و جراح می‌‌توانند تفاوت بین قبل و بعد از عمل رینوپلاستی را در نماهای مختلف مشاهده کنند.

مدل سه بعدی توسط دستگاه اسکنر سه بعدی تهیه می‌شود و سپس فرم ایده‌آل بینی متقاضی بر روی مدل سه بعدی متقاضی طراحی می‌شود. این امر در نهایت منجر به طراحی و تولید قالب‌های کنترل بینی می‌شود که در چند مرحله از عمل زیبایی رینوپلاستی استفاده می‌شود. پزشک می‌تواند 3 نوع قالب بینی را برای کنترل در هر مرحله از جراحی به‌کار برد.

آنالیز دقیق تغییرات بینی

پس از طراحی انجام شده در جلسه مشاوره، تیم مهندسی طراح طب بر اساس طراحی انجام شده، آنالیز دقیقی از تغییرات فرم بینی انجام می‌دهد. آنالیز تغییرات به جراح کمک می کند تا پیش از شروع جراحی، دیدگاه کاملی از تغییرات فرم بینی داشته باشد. به طور مثال جراح می‌داند برای رفع قوز و رسیدن به قوس دلخواه متقاضی، باید تا چه میزان از ارتفاع غضروف بینی کاسته شود.

انواع قالب کنترلی و طراحی قبل و بعد از عمل

نوع بینی

یکی از موارد بسیار مهمی که در جلسه مشاوره عمل بینی مورد بررسی قرار می‌گیرد، نوع بینی فرد و نتیجه بعد از عمل است. در این جلسه متقاضی باید تغییراتی را که مد نظر دارد، با پزشک خود درمیان گذارد. همچنین در خصوص مشکلات تنفسی که انتظار دارد بعد از جراحی بینی برطرف شود، صحبت کند. پزشک نیز باید نوع پوست بینی و ساختار صورت فرد را بررسی کند. بینی‌هایی که پوستشان بسیار نازک یا ضخیم است برای جراحی بینی خیلی مناسب نیستند و اعمال تغییرات زیاد بر آن‌ها امکان پذیر نیست. پزشک بعد از بررسی به بیمار می‌گوید که چه مقدار از خواسته‌های وی قابل اجراست و چه اصلاحاتی می‌تواند بر بینی‌اش انجام دهد.

اکثر موارد نارضایتی بعد از جراحی بینی مربوط به این قسمت است، زیرا پزشک نتوانسته به خوبی خواسته بیمار را متوجه شود و یا اگر متوجه شده، در روز جراحی درخواست‌های بیمار را فراموش کرده است. تیم طراح طب با ارائه خدمات اسکن سه بعدی و قالب کنترلی تا حد بسیاری این مشکلات را برطرف نموده است.

قالب کنترلی

مهندسین طراح طب بر اساس طراحی سه بعدی و آنالیز تغییرات بینی، ابزار دقیقی را برای کنترل روند جراحی به منظور رسیدن به فرم دلخواه متقاضی، به عنوان قالب کنترلی، طراحی کرده و با جدیدترین پرینترهای سه بعدی آن را می‌سازند.

این ابزار به جراح این امکان را می‌دهد تا در حین جراحی، فرم بینی را با آن چک کند. اگر قالب بر روی بینی کاملا منطبق نشود، جراح باید تغییراتی را اعمال کند تا بتواند به فرم مورد نظر و طراحی شده، دست یابد. به عبارت دیگر، پایان زمان جراحی، زمانی است که قالب کنترلی به طور کامل بر روی بینی قرار بگیرد.

بنابراین با استفاده از این ابزار (قالب‌های کنترلی)، نگرانی متقاضی جراحی بینی بر طرف خواهد شد که جراح چگونه می‌تواند به فرم ایده آل و طراحی شده برسد.

قالب کنترلی در حین جراحی

قالب‌های کنترلی برای انواع بینی‌ها (گوشتی، استخوانی، ترمیم بینی، انحراف بینی و ...) کاربرد دارد و هر قالب مختص به فرم طراحی شده همان فرد می‌باشد و برای فرد دیگری کاربرد ندارد.

هنگامی که قالب کنترلی یا همان قالب بینی طراحی شده متقاضی ساخته می‌شود، در روز جراحی به همراه اطلاعات جراحی و عکس‌های دو بعدی فرد، به کلینیک جراحی ارسال می‌گردد؛ از آن رو عکس و تصاویر سه بعدی و یا تصاویر اسکن سه بعدی به همراه آنالیز دقیق تغییرات بینی در بورد اتاق عمل نصب می‌‌گردد. بنابراین با استفاده از این تکنولوژی، جراح با استفاده از ابزار دقیقی که بر اساس طراحی و سلیقه متقاضی ساخته شده است، جراحی خود را انجام می دهد. این امر توانسته است خطای جراحی را به حد بسیار زیادی کاهش دهد. بنابراین با افزایش دقت جراحی، رضایت متقاضیان جراحی بینی از نتیجه جراحی به صورت چشمگیری افزایش یافته است.

قالب کنترلی؛ طراحی مهندسی

زمانی که طراحی سه بعدی توسط جراح و متقاضی جراحی بینی انجام می‌شود، فایل طراحی توسط واحد طراحی و مهندسی طراح طب مورد بررسی دقیق مهندسی قرار می‌گیرد. مهندسان خبره طراح طب با استفاده از دقیق‌ترین نرم افزارهای طراحی مهندسی با دقت بسیار بالایی در حد صدم میلی‌متر، قالب‌های بینی را طراحی می‌کنند.

مرکز طراح طب

برای کنترل فرم بینی سه نوع قالب بینی طراحی و ساخته می‌شود که در ادامه کاربرد هر یک از آن‌ها ذکر شده است. اما قالب‌های کنترلی یا ماکت‌های پیش ساخته بینی چگونه و با چه دقتی ساخته می‌شوند؟

قالب بینی یا همان قالب کنترلی بعد از طراحی توسط تیم فنی، با استفاده از جدیدترین تکنولوژی پرینترهای سه بعدی با بالاترین دقت ممکن ساخته می‌شوند. بنابراین طراحی و ساخت قالب‌های کنترلی به صورت منحصر به فرد برای هر مراجعه کننده انجام می‌شود.

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی