مشاوره‌ی عمل بینی در طراح طب

مشاوره‌ی عمل بینی در طراح طب

عمل زیبایی بینی در حال حاضر یکی از رایج‌ترین جراحی‌های زیبایی است. دلایل متعددی وجود دارد که یک فرد تصمیم می گیرد عمل زیبایی بینی انجام دهد. دلایلی مانند متناسب نبودن بینی و عدم هماهنگی اجزای چهره با هم، مشکلات تنفسی و آسیب به بینی در اثر حوادث و تصادفات فرد را ترغیب می کنند که در مورد عمل بینی فکر کند. با این حال، تنها تصمیم و انگیزه‌ی فرد در این مورد کافی نیست و قبل از برنامه ریزی برای عمل زیبایی بینی مشاوره با یک جراح بسیار ضروری است. جراح در جلسه‌ی مشاوره، با بررسی موارد متعدد متوجه می شود که آیا شما کاندید مناسبی برای عمل بینی هستید یا خیر؟ همچنین جراح ممکن است روند عمل جراحی‌تان را برای شما توضیح دهد. اما در مجموعه‌ی طراح طب با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها، مسئله‌ی مشاوره بسیار حرفه‌ای و دقیق‌تر انجام می شود. از آنجایی که ممکن است در جلسات مشاوره جراح به درک کاملی از آنچه مورد پسند متقاضی است نرسد و همچنین متقاضی نیز نسبت به آنچه که در حین جراحی بر روی بینی وی قابل اجرا باشد تصور درستی نداشته باشد، در برخی موارد شاهد این هستیم که متقاضی پس از جراحی زیبایی بینی و طی کردن دوران بهبودی از نتیجه‌ی عمل خود راضی نمی باشد. معمولاً این افراد به دنبال جراحی ترمیمی خواهند بود که گاهاً حتی پس از جراحی ترمیمی نیز فرد همچنان ناراضی است. این موضوع علاوه بر اتلاف وقت و سرمایه‌ی متقاضی، صدمات روحی و روانی بسیاری نیز به فرد وارد می کند. فردی که به دنبال متناسب‌تر شدن چهره‌اش بوده است ممکن است حتی بیش از پیش از بینی و چهره‌ی خود ناراضی باشد و اعتماد به نفس خود را از دست بدهد؛ بنابراین روند مشاوره‌ی قبل از عمل بینی بسیار حساس و حیاتی است. بر همین اساس مجموعه‌ی طراح طب با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا شرایطی را فراهم کرده است که متقاضی بتواند چهره‌ی بعد از عمل خود را به صورت سه بعدی مشاهده کرده و هر نظری دارد قبل از جراحی بر روی بینی خود اعمال کند تا نتیجه دقیقاً مطابق سلیقه و دل خواه خودش باشد. به کمک مجموعه‌ی طراح طب چهره‌ی ایده آل خود را طراحی کنید و با استفاده از قالب‌های کنترلی با اطمینان خاطر جراحی زیبایی بینی انجام داده و به آنچه مدت‌ها به آن فکر کرده اید برسید.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

قدم اول مشاوره‌ی عمل بینی در طراح طب

اگر تصمیم دارید با جراحان مجموعه‌ی طراح طب جلسه‌ی مشاوره داشته باشید با تلفن‌های مجموعه تماس گرفته و یک وقت مشاوره‌ی حضوری رزرو کنید. معمولاً مدت زمانی که طول می کشد تا شما بتوانید جلسه‌ی مشاوره‌ی حضوری داشته باشید ۲-۳ هفته می باشد. همچنین شما می توانید سؤالات خود را به صورت تلفنی یا از طریق تلگرام، ایمیل و سایر شبکه های اجتماعی از همکاران ما بپرسید.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580
قدم دوم مشاوره‌ی عمل بینی در طراح طب

قدم دوم مشاوره‌ی عمل بینی در طراح طب

در روز مشاوره، از چهره‌ی شما توسط یک اسکنر سه بعدی پیشرفته، یک تصویر سه بعدی بسیار دقیق از تمام زوایای چهره تهیه می شود. اسکنر سه بعدی دستگاهی است که یک جسم را در محیط واقعی آنالیز می کند و از اطلاعات مربوط به آن برای تولید مدل سه بعدی آن جسم استفاده می شود. لازم به ذکر است که این دستگاه هیچ گونه اشعه‌ی مضری تولید نمی کند و این نوع تصویربرداری کاملاً برای متقاضی بی خطر است. پس از یک ساعت فایل تصویر سه بعدی چهره‌ی شما آماده می شود. در این مدت شما می توانید با مشاهده‌ی رزومه و نمونه جراحی‌های پزشکان مجموعه‌ی طراح طب، تصمیم بگیرید که با کدام جراح مشاوره داشته باشید. چندین پزشک با طراح طب همکاری دارند و شما می توانید از شنبه تا چهارشنبه با هر کدام از آن‌ها جلسه‌ی مشاوره داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال
قدم سوم مشاوره‌ی عمل بینی در طراح طب

قدم سوم مشاوره‌ی عمل بینی در طراح طب

پس از آماده شدن فایل تصویر سه بعدی چهره، جلسه‌ی مشاوره با جراح منتخب شما آغاز می شود. در این جلسه شما خواسته‌های خود را مطرح می کنید، تصورات ذهنی و سلیقه‌ی شما به صورت مجازی بر روی تصویر سه بعدی چهره‌تان اعمال می شود. با انجام این مرحله می توانید چهره‌ی بعد از عمل خود را از تمامی زوایا ببینید. ممکن است با دیدن تصویر تمایل داشته باشید که تغییرات دیگری اعمال کنید تا به رضایت کامل برسید. در این مرحله جراح خواسته‌های شما را امکان سنجی می کند و یک تصویر واقعی از آنچه برای بینی شما امکان پذیر است ارائه می کند. شما کاملاً متوجه می شوید که کدام بخش از خواسته‌های شما قابل اجرا هستند. همچنین در این مرحله نسبت‌های طلایی چهره نیز در نظر گرفته می شود تا تناسب چهره حفظ شود. تصویر نهایی، به کمک جراح و طبق سلیقه‌ی شما طراحی می شود. شما می توانید این تصویر را در آرامش بررسی کرده و کاملاً از آن مطمئن شوید. به این ترتیب شما قبل از انجام جراحی زیبایی چهره‌ی بعد از عمل خود را خواهید دید، این موضوع کمک می کند که در فرایند قبل و بعد از جراحی نگرانی کمتری داشته باشید.

آنالیز بینی و قالب کنترلی

چگونه مطمئن باشیم که نتیجه‌ی عمل بینی مطابق تصویر طراحی شده خواهد بود؟

همانطور که توضیح دادیم، فرایند مشاوره در مجموعه‌ی طراح طب بسیار با دقت و حرفه‌ای می باشد و به شما فرصت کافی می دهد که در آرامش نسبت به آنچه قرار است روی بینی شما اعمال شود فکر کنید و با اطمینان خاطر تصمیم گیری کنید. اما ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که جراح در حین جراحی چگونه به قول خود عمل می کند و بینی شما را دقیقاً مطابق تصویر طراحی شده توسط خودتان جراحی می کند؟ آیا ممکن نیست جراح تصویرطراحی شده را فراموش کند یا سلیقه خود را در جراحی اعمال کند؟ با طراحی و ساخت قالب‌های کنترلی طبق اسکن سه بعدی چهره، امکان خطا برای جراح از بین می رود. پس از پایان جلسه‌ی مشاوره‌ی شما با جراح، تصویر سه بعدی طراحی شده در اختیار مهندسین مجموعه‌ی طراح طب قرار می گیرد. این تصویر توسط مهندسین آنالیز می شود و اطلاعات آن به جراح داده می شود. این اطلاعات به جراح کمک می کند که دید کاملی نسبت به تغییراتی که قرار است اعمال کند داشته باشد. مهندسین طراح طب نیز بر اساس اسکن سه بعدی و آنالیز تغییرات بینی قالب‌های کنترلی مخصوص به فرد را طراحی کرده و توسط پرینترهای سه بعدی پیشرفته آن‌ها را تولید می کنند. با استفاده از این قالب‌های کنترلی در حین جراحی می توان مطمئن بود که نتیجه‌ی نهایی بینی دقیقاً طبق همان طرحی خواهد بود که شما با سلیقه و خواست خودتان روی تصویر اسکن سه بعدی چهره پیاده کرده اید.

چرا طراح طب

چرا بهتر است برای عمل بینی، طراح طب را انتخاب کنیم؟

تعدادی از بهترین جراحان زیبایی تهران با این مجموعه همکاری دارند. بهتر است بدانید عمل بینی با استفاده از طراحی سه‌بعدی منحصراً در مجموعه‌ی طراح طب انجام می‌شود. لازم به ذکر است تکنولوژی طراحی و ساخت قالب‌های کنترلی، توسط تیم طراح طب در سازمان ثبت اختراعات جمهوری اسلامی، ثبت اختراع شده است و استفاده از آن بر اساس قانون حق اختراع، فقط برای شرکت طراح طب بنیان پاسارگاد مجاز است.


نکات مرتبط با مشاوره‌ی عمل بینی در طراح طب

اسکن سه بعدی بینی

اسکن سه بعدی صورت از تمامی زوایای چهره بدون استفاده از هیچگونه اشعه ای، انجام می شود. تصویر برداری سه بعدی موجب می شود، جراح و متقاضی جراحی بینی بتوانند تمامی تغییرات مورد نظر را به صورت مجازی بر روی چهره، اعمال نمایند.

اسکن سه بعدی بینی - جراحی مجازی

قالب کنترلی

مهندسین طراح طب بر اساس طراحی سه بعدی و آنالیز تغییرات بینی، ابزار دقیقی را برای کنترل روند جراحی به منظور رسیدن به فرم دلخواه متقاضی، به عنوان قالب کنترلی، طراحی کرده و با جدیدترین پرینترهای سه بعدی آن را می‌سازند.

این ابزار به جراح این امکان را می‌دهد تا در حین جراحی، فرم بینی را با آن چک کند. اگر قالب بر روی بینی کاملا منطبق نشود، جراح باید تغییراتی را اعمال کند تا بتواند به فرم مورد نظر و طراحی شده، دست یابد. به عبارت دیگر، پایان زمان جراحی، زمانی است که قالب کنترلی به طور کامل بر روی بینی قرار بگیرد.

بنابراین با استفاده از این ابزار (قالب‌های کنترلی)، نگرانی متقاضی جراحی بینی بر طرف خواهد شد که جراح چگونه می‌تواند به فرم ایده آل و طراحی شده برسد.

قالب کنترلی در حین جراحی

قالب‌های کنترلی برای انواع بینی‌ها (گوشتی، استخوانی، ترمیم بینی، انحراف بینی و ...) کاربرد دارد و هر قالب مختص به فرم طراحی شده همان فرد می‌باشد و برای فرد دیگری کاربرد ندارد.

هنگامی که قالب کنترلی یا همان قالب بینی طراحی شده متقاضی ساخته می‌شود، در روز جراحی به همراه اطلاعات جراحی و عکس‌های دو بعدی فرد، به کلینیک جراحی ارسال می‌گردد؛ از آن رو عکس و تصاویر سه بعدی و یا تصاویر اسکن سه بعدی به همراه آنالیز دقیق تغییرات بینی در بورد اتاق عمل نصب می‌‌گردد. بنابراین با استفاده از این تکنولوژی، جراح با استفاده از ابزار دقیقی که بر اساس طراحی و سلیقه متقاضی ساخته شده است، جراحی خود را انجام می دهد. این امر توانسته است خطای جراحی را به حد بسیار زیادی کاهش دهد. بنابراین با افزایش دقت جراحی، رضایت متقاضیان جراحی بینی از نتیجه جراحی به صورت چشمگیری افزایش یافته است.

قالب کنترلی؛ طراحی مهندسی

زمانی که طراحی سه بعدی توسط جراح و متقاضی جراحی بینی انجام می‌شود، فایل طراحی توسط واحد طراحی و مهندسی طراح طب مورد بررسی دقیق مهندسی قرار می‌گیرد. مهندسان خبره طراح طب با استفاده از دقیق‌ترین نرم افزارهای طراحی مهندسی با دقت بسیار بالایی در حد صدم میلی‌متر، قالب‌های بینی را طراحی می‌کنند.

مرکز طراح طب

برای کنترل فرم بینی سه نوع قالب بینی طراحی و ساخته می‌شود که در ادامه کاربرد هر یک از آن‌ها ذکر شده است. اما قالب‌های کنترلی یا ماکت‌های پیش ساخته بینی چگونه و با چه دقتی ساخته می‌شوند؟

قالب بینی یا همان قالب کنترلی بعد از طراحی توسط تیم فنی، با استفاده از جدیدترین تکنولوژی پرینترهای سه بعدی با بالاترین دقت ممکن ساخته می‌شوند. بنابراین طراحی و ساخت قالب‌های کنترلی به صورت منحصر به فرد برای هر مراجعه کننده انجام می‌شود.

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی