کاشت مو سه بعدی

به طور معمول یکی از دغدغه‌های اصلی آقایان در سنین بالا، میزان ریزش مو و تغییر شکل ظاهری آن‌ها است که ممکن است موجب کاهش اعتماد به نفس و افزایش استرس آن‌ها شود. خوشبختانه ریزش مو یا طاسی کامل سر، به راحتی با کاشت مو قابل جبران است. نکته قابل توجه در این روش این است که کاشت مو به گونه‌ای انجام شود که طبیعی باشد و اشخاص دیگر با مشاهده فرد متوجه آن نشوند. همچنین در این روش حجم مو کاشته شده و محل کاشت مو نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم
کاشت سه بعدی مو در اسکن سه بعدی

طراحی سه بعدی در کاشت مو

بسیاری از افراد به دلیل عدم اطمینان از نتیجه کاشت مو، در انجام این شیوه دچار تردید می‌شوند. همچنین در روش معمول تمام نتیجه کار بر عهده پزشک بوده و نظر متقاضی فقط به مقدار کمی در آن دخیل می‌باشد و چه بسا به دلیل عدم اشرافیت بر نتیجه کار، همواره اثر نسبتا ناخوشایندی بر متقاضیان گذاشته است.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580

به منظور برطرف کردن مشکلات ذکر شده، تیم طراح طب توانسته با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و تلفیق علم پزشکی و مهندسی راه‌کاری مناسب در این زمینه ارائه دهد. اسکن سه بعدی قبل از عمل به متقاضیان کاشت مو کمک می‌کند که با اعمال کردن سلیقه خود در نتیجه کار، رضایت بیشتری بعد از عمل داشته باشند. اعمال تغییرات می‌تواند در تراکم مو، نواحی مورد نظر برای کاشت و یا خط رویش مو انجام شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال
پیشنهاد مطلب : کاشت موی سه بعدی
میزان تراکم و خط رویش مو

اهمیت خط رویش مو

محل خط رویش مو در کاشت مو

اهمیت تراکم مو

مقدار تراکم کاشت مو

مراحل کاشت مو سه بعدی

مرحله اول

چهره و سر متقاضی به وسیله‌ی پیشرفته‌ترین اسکنر سه بعدی به صورت دقیق و با بالاترین کیفیت اسکن می‌شود.

مرحله اول کاشت مو

مرحله دوم

متقاضی پس از انجام اسکن، طی جلسه‌ای با حضور دکتر و طراحان، تغییرات دلخواه خود را اعمال کرده تا به فرم ایده‌آل مد نظرش برسد.

مرحله دوم کاشت مو

مرحله سوم

پزشک بر اساس آنالیزهای به دست آمده و طراحی انجام شده، اقدام به کاشت مو در محل‌های مشخص شده می‌نماید تا نهایتا فرم ایده‌آل مد نظر متقاضی شکل گیرد.

مرحله سوم کاشت مو

نکات مرتبط با کاشت مو سه بعدی

اسکن سه بعدی بینی

اسکن سه بعدی صورت از تمامی زوایای چهره بدون استفاده از هیچگونه اشعه ای، انجام می شود. تصویر برداری سه بعدی موجب می شود، جراح و متقاضی جراحی بینی بتوانند تمامی تغییرات مورد نظر را به صورت مجازی بر روی چهره، اعمال نمایند.

اسکن سه بعدی بینی - جراحی مجازی

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی