تماس با ما درباره ما
طراح طب

کاشت مو سه بعدی

عموماً یکی از دغدغه های اصلی آقایان در سنین بالا، میزان ریزش مو و تغییر شکل ظاهری آن ها است که حتی در بسیاری از موارد، موجب کاهش اعتماد به نفس و افزایش استرس وی می شود. اعتماد به نفس از بین رفته بر اثر ریزش مو یا طاسی کامل سر، به راحتی با کاشت مو قابل جبران است. اما مهم است که کاشت مو به روشی انجام شود که از نظر ظاهری معلوم نباشد یا به عبارت دیگر سایر افراد متوجه کاشت مو نشوند. برای رسیدن به بهترین، مطلوب ترین و طبیعی ترین فرم طبیعی کاشت مو، علاوه بر انتخاب بهترین روش کاشت مو انجام این فرآیند به گونه ای که در نظر سایر افراد چشمگیر جلوه نکند، محل و مقدار حجم کاشت مو می باشد.


طراحی سه بعدی در کاشت مو

مفتخر هستیم که تیم مهندسی طراح طب توانسته است با بهره مندی از نوین ترین تکنولوژی روز دنیا و تلفیق علم مهندسی و پزشکی، روشی علمی و دقیق را با بالاترین استاندارد جهانی در زمینه کاشت مو برای رسیدن به ایده آل متقاضی و بهترین نتیجه، ارائه کند.

پیشنهاد مطلب : کاشت موی سه بعدی

بسیاری از افراد به دلیل عدم تصور نتیجه بعد از کاشت مو، در انجام این شیوه هراس دارند و دچار تردید می شوند. همچنین در روش معمول تمام نتیجه کار بر عهده پزشک بوده و نظر متقاضی فقط به مقدار کمی در آن دخیل می باشد و چه بسا به دلیل عدم اشرافیت بر نتیجه کار همواره اثر نسبتا ناخوشایندی را بر متقاضیان گذاشته است و همین امر باعث می شود که بسیاری از افراد به طور کامل به خاطر این موانع و مشکلات از انجام این گونه تغییرات منصرف شوند. چرا که همواره احساس اطمینان زمینه ساز اصلی بسیاری از کارها بوده است. اینکه فرد بتواند مشاهده کند که پس از کاشت مو چه تغییراتی در صورت وی ایجاد می شود و با اطمینان قبلی این کار را انجام دهد، نتیجه کار به بهترین حالت خواهد بود. اسکن و طراحی سه بعدی دقیقا به همین هدف فراهم آمده است. در طراحی سه بعدی پس از اسکن، فرد متقاضی می تواند با دخالت سلیقه شخصی خود در نتیجه ی کار به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسد. این اعمال تغییرات می تواند در تراکم مو یا نواحی مورد نظر برای کاشت مو و یا خط رویش باشد.

اهمیت خط رویش مو

اهمیت تراکم مو

بدین منظور اسکن سه بعدی و طراحی سه بعدی برای متقاضیان کاشت مو فراهم آمده تا این امکان را فراهم بیاورد که نتیجه نهایی عمل کاشت مو قبل از اقدام برای متقاضیان قابل رویت باشد تا در صورت لزوم بتوانند تغییرات مذکور را اعمال کنند.


مراحل کاشت مو به شیوه اسکن سه بعدی

مرحله اول

چهره و سر متقاضی به وسیله ی پیشرفته ترین اسکنر سه بعدی به صورت دقیق و با بالاترین کیفیت اسکن میشود.

مرحله دوم

متقاضی پس از اسکن طی جلسه ای با حضور دکتر و طراحان، فرم ایده موی خود را طراحی و متقاضی با خیال آسوده می تواند تغییرات مد نظر خود را اعمال کرده و آن را مشاهده نماید تا به نتیجه نهایی و مطلوب دلخواه خود برسد.

مرحله سوم

پزشک بر اساس آنالیز های بدست آمده و طراحی انجام شده اقدام به کاشت مو در محل های مشخص شده می نماید. تا نهایتا فرم ایده آل مد نظر متقاضی شکل گیرد.