مشاهده نسخه کامل این صفحه

کاشت مو سه بعدی

به طور معمول یکی از دغدغه‌های اصلی آقایان در سنین بالا، میزان ریزش مو و تغییر شکل ظاهری آن‌ها است که ممکن است موجب کاهش اعتماد به نفس و افزایش استرس آن‌ها شود. خوشبختانه ریزش مو یا طاسی کامل سر، به راحتی با کاشت مو قابل جبران است. نکته قابل توجه در این روش این است که کاشت مو به گونه‌ای انجام شود که طبیعی باشد و اشخاص دیگر با مشاهده فرد متوجه آن نشوند. همچنین در این روش حجم مو کاشته شده و محل کاشت مو نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

طراحی سه بعدی در کاشت مو

بسیاری از افراد به دلیل عدم اطمینان از نتیجه کاشت مو، در انجام این شیوه دچار تردید می‌شوند. همچنین در روش معمول تمام نتیجه کار بر عهده پزشک بوده و نظر متقاضی فقط به مقدار کمی در آن دخیل می‌باشد و چه بسا به دلیل عدم اشرافیت بر نتیجه کار، همواره اثر نسبتا ناخوشایندی بر متقاضیان گذاشته است.

به منظور برطرف کردن مشکلات ذکر شده، تیم طراح طب توانسته با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و تلفیق علم پزشکی و مهندسی راه‌کاری مناسب در این زمینه ارائه دهد. اسکن سه بعدی قبل از عمل به متقاضیان کاشت مو کمک می‌کند که با اعمال کردن سلیقه خود در نتیجه کار، رضایت بیشتری بعد از عمل داشته باشند. اعمال تغییرات می‌تواند در تراکم مو، نواحی مورد نظر برای کاشت و یا خط رویش مو انجام شود.

پیشنهاد مطلب : کاشت موی سه بعدی

اهمیت خط رویش مو

اهمیت تراکم مو


مراحل کاشت مو سه بعدی

مرحله اول

چهره و سر متقاضی به وسیله‌ی پیشرفته‌ترین اسکنر سه بعدی به صورت دقیق و با بالاترین کیفیت اسکن می‌شود.

مرحله دوم

متقاضی پس از انجام اسکن، طی جلسه‌ای با حضور دکتر و طراحان، تغییرات دلخواه خود را اعمال کرده تا به فرم ایده‌آل مد نظرش برسد.

مرحله سوم

پزشک بر اساس آنالیزهای به دست آمده و طراحی انجام شده، اقدام به کاشت مو در محل‌های مشخص شده می‌نماید تا نهایتا فرم ایده‌آل مد نظر متقاضی شکل گیرد.


نکات مرتبط با کاشت مو سه بعدی

اسکن سه بعدی بینی

اسکن سه بعدی صورت از تمامی زوایای چهره بدون استفاده از هیچگونه اشعه ای، انجام می شود. تصویر برداری سه بعدی موجب می شود، جراح و متقاضی جراحی بینی بتوانند تمامی تغییرات مورد نظر را به صورت مجازی بر روی چهره، اعمال نمایند.

 
مشاوره تلفنی