کاشت موی سه بعدی

زیبایی مو در کاشت مو آقایان

عموماً یکی از دغدغه‌های اصلی آقایان در سنین بالا، میزان ریزش مو و تغییر شکل ظاهری آن‌ها است که حتی در بسیاری از موارد، موجب کاهش اعتماد به نفس و افزایش استرس آن‌ها می‌شود. اعتماد به نفس از بین رفته بر اثر ریزش مو یا طاسی کامل سر، به راحتی با کاشت مو قابل جبران است. اما مهم است که کاشت مو به روشی انجام شود که از نظر ظاهری معلوم نباشد یا به عبارت دیگر سایر افراد متوجه کاشت مو نشوند.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

کاشت موی طبیعی موثرترین و قطعی‌ترین روش درمان، جهت موهای از دست رفته است. این پیوند به صورت یک عمل سرپایی بدون بیهوشی، همراه با بی‌حسی موضعی بوده که در آن شخص متقاضی کاشت مو، در حین عمل هیچ گونه دردی حس نخواهد کرد.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580

فرایند کاشت مو برای افرادی که در بعضی نواحی سرشان دچار ریزش مو یا طاسی کامل هستند، انجام می‌شود که در آن تارهای مو در نواحی خالی قرار می‌گیرد. این فرایند برای اولین بار توسط پزشکان آمریکایی در دهه 1950 میلادی انجام شد، اما امروزه در اکثر کشورها انجام می‌شود و روش‌های متفاوتی برای انجام آن وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایب خاصی هستند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال
قسمت های مختلف سر در کاشت مو

برای رسیدن به بهترین، مطلوب‌ترین و طبیعی‌ترین فرم طبیعی کاشت مو، به گونه‌ای که افراد دیگر با مشاهده آن متوجه نشوند، باید روش مناسب برای کاشت موی هر متقاضی مورد بررسی قرار بگیرد.

کاشت موی سه بعدی، بهترین راه ایجاد ذهنیت از نتیجه کاشت مو

مفتخر هستیم که تیم مهندسی طراح طب توانسته است با بهره‌مندی از روش‌های نوین تکنولوژی دنیا و تلفیق علم مهندسی و پزشکی، روشی علمی و دقیق را با بالاترین استاندارد جهانی در زمینه کاشت مو برای رسیدن به ایده آل متقاضی و بهترین نتیجه، ارائه کند.

انیمیشن کاشت سه بعدی مو

کاشت موی سه ‌بعدی، روشی در راستای افزایش رضایت متقاضیان از نتیجه کاشت مو است. یکی از دغدغه‌های مهم متقاضیان کاشت مو، طبیعی بودن مو پس از کاشت، خط رویش طبیعی و تراکم کافی در کاشت مو است که با بهره‌مندی از تکنولوژی اسکن سه بعدی و طراحی سه بعدی این امر امکان پذیر است.

کاشت موی سه بعدی روشی مکمل در کنار سایر روش‌های رایج کاشت مو محسوب می‌شود که نه تنها هیچ محدودیتی در کاشت مو ایجاد نمی‌کند، بلکه متقاضی در جلسه مشاوره با پزشک، متناسب با بانک موی سر، تعداد فولیکول موی قابل برداشت، ضخامت مو و فرم پوست سر، می‌تواند محل خط رویش را تعیین و مشاهده کند و نتیجه نهایی کاشت موی خود را با تراکم‌های مختلف ببیند.

کاشت موی سه بعدی

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
عنوان های مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی