کاشت موی سه بعدی

زیبایی مو در کاشت مو آقایان

عموماً یکی از دغدغه‌های اصلی آقایان در سنین بالا، میزان ریزش مو و تغییر شکل ظاهری آن‌ها است که حتی در بسیاری از موارد، موجب کاهش اعتماد به نفس و افزایش استرس آن‌ها می‌شود. اعتماد به نفس از بین رفته بر اثر ریزش مو یا طاسی کامل سر، به راحتی با کاشت مو قابل جبران است. اما مهم است که کاشت مو به روشی انجام شود که از نظر ظاهری معلوم نباشد یا به عبارت دیگر سایر افراد متوجه کاشت مو نشوند.

کاشت موی طبیعی موثرترین و قطعی‌ترین روش درمان، جهت موهای از دست رفته است. این پیوند به صورت یک عمل سرپایی بدون بیهوشی، همراه با بی‌حسی موضعی بوده که در آن شخص متقاضی کاشت مو، در حین عمل هیچ گونه دردی حس نخواهد کرد.

فرایند کاشت مو برای افرادی که در بعضی نواحی سرشان دچار ریزش مو یا طاسی کامل هستند، انجام می‌شود که در آن تارهای مو در نواحی خالی قرار می‌گیرد. این فرایند برای اولین بار توسط پزشکان آمریکایی در دهه 1950 میلادی انجام شد، اما امروزه در اکثر کشورها انجام می‌شود و روش‌های متفاوتی برای انجام آن وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایب خاصی هستند.

قسمت های مختلف سر در کاشت مو

برای رسیدن به بهترین، مطلوب‌ترین و طبیعی‌ترین فرم طبیعی کاشت مو، به گونه‌ای که افراد دیگر با مشاهده آن متوجه نشوند، باید روش مناسب برای کاشت موی هر متقاضی مورد بررسی قرار بگیرد.

کاشت موی سه بعدی، بهترین راه ایجاد ذهنیت از نتیجه کاشت مو

مفتخر هستیم که تیم مهندسی طراح طب توانسته است با بهره‌مندی از روش‌های نوین تکنولوژی دنیا و تلفیق علم مهندسی و پزشکی، روشی علمی و دقیق را با بالاترین استاندارد جهانی در زمینه کاشت مو برای رسیدن به ایده آل متقاضی و بهترین نتیجه، ارائه کند.

انیمیشن کاشت سه بعدی مو

کاشت موی سه ‌بعدی، روشی در راستای افزایش رضایت متقاضیان از نتیجه کاشت مو است. یکی از دغدغه‌های مهم متقاضیان کاشت مو، طبیعی بودن مو پس از کاشت، خط رویش طبیعی و تراکم کافی در کاشت مو است که با بهره‌مندی از تکنولوژی اسکن سه بعدی و طراحی سه بعدی این امر امکان پذیر است.

کاشت موی سه بعدی روشی مکمل در کنار سایر روش‌های رایج کاشت مو محسوب می‌شود که نه تنها هیچ محدودیتی در کاشت مو ایجاد نمی‌کند، بلکه متقاضی در جلسه مشاوره با پزشک، متناسب با بانک موی سر، تعداد فولیکول موی قابل برداشت، ضخامت مو و فرم پوست سر، می‌تواند محل خط رویش را تعیین و مشاهده کند و نتیجه نهایی کاشت موی خود را با تراکم‌های مختلف ببیند.

کاشت موی سه بعدی

مشاوره جراحی بینی

سامانه پشتیبانی

سامانه پاسخویی

تلگرام و ایمیل
[24 ساعته]
0937 204 7031
[email protected]
سامانه نوبت دهی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 72051

ارسال RFP

با ما در تماس باشید

در شبکه های اجتماعی
[24 ساعته]
Instagram
Telegram
Facebook
Aparat
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
برچسب ها
ساعات پذیرش حضوری
شنبه
15 الی 19
یکشنبه
15 الی 19
دوشنبه
15 الی 19
سه شنبه
15 الی 19
چهارشنبه
15 الی 19
پنج شنبه
تعطیل
جمعه
تعطیل
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر