تماس با ما درباره ما
طراح طب

جراحی بینی

جراحی بینی چیست؟

جراحی بینی یک عمل جراحی برای تغییر ظاهر بینی می باشد که در موارد زیر به کار می رود.

جراحی بینی با قالب کنترلی که اخیرا” توسط تیم طراح طب ثبت اختراع شده است، تحولی نوین در عرصه جراحی زیبایی بینی رقم خورده است. جراحی بینی با (قالب کنترلی) یا قالب پیش ساخته، باعث کاهش ریسک و خطای جراح و در عین حال افزایش دقت عمل بینی نیز می شود. شاید از خودتون بپرسین که این امر چگونه امکان پذیر است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال موارد زیر را با دقت بخوانید.

پروسه عمل زیبایی بینی با قالب های کنترلی به شرح ذیل میباشد :

مرحله اول: چهره متقاضی به وسیله ی پیشرفته ترین اسکنر سه بعدی به صورت دقیق و با کیفیت بالا اسکن میشود.

مرحله دوم: در جلسه مشاوره با حضور یک پزشک با تجربه، مهندس متخصص و متقاضی و همراهان ، بینی دلخواه فرد طراحی میشود . متقاضی در این جلسه میتواند به صورت سه بعدی چهره بعد از عمل خود را مشاهده کند.

مرحله سوم: بعد از اینکه متقاضی فرم بینی قبل از عمل را مشاهده و تایید کرد ، مهندسین و متخصصین مجموعه طراح طب به آنالیز چهره و بینی متقاضی بر اساس نسبت های طلایی صورت میپردازند.

مرحله چهارم: در این مرحله قالب های کنترلی متقاضی که مختص به خود فرد میباشد و از فرم پیش طراحی شده متقاضی میباشد تولید میگردد.

مرحله ‍‍پنج: قبل از انجام عمل جراحی در اتاق عمل دوباره آنالیز ها و قالب های کنترلی توسط پزشک و متخصصین بازبینی میشود.

مرحله ششم: در این مرحله حین عمل جراحی ، قالب های کنترلی را بر روی بینی متقاضی گذاشته و در هر مرحله از جراحی فرم بینی را با قالب های کنترلی مقایسه میکنند تا بتوانند به نتیجه ی دلخواه متقاضی برسند و تنها زمانی عمل جراحی پایان میپذیرد که فرم بینی حین جراحی با قالب های کنترلی کاملا مطابقت داشته باشد.

اجرای قالب کنترلی

با استفاده از اطلاعات خروجی اسکنر های سه بعدی مخصوص صورت و یا فایل های سیتی اسکن متقاضی جراحی چهره فعلی شخص طراحی شده و سپس فرم بینی ایده آل متقاضی جراحی بر اساس نسبت های استاندارد بینی در نرم افزار های مهندسی طراحی شده و قالب هایی جهت کنترل هر یک از مراحل جراحی طراحی و تولید می شود .