طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

همان‌طور که می‌دانیم افراد بسیاری برای از بین بردن چین و چروک، حجم دهی، فرم دهی و متقارن سازی صورت به دنبال بهترین راه‌حل‌ها هستند که در این میان تزریق ژل یکی از روش‌های رایج و متداول است. اما پیرامون این روش مشکلاتی نیز وجود دارد. بسیاری از افراد به دلیل عدم تصور نتیجه بعد از تزریق ژل از انجام این شیوه هراس دارند و همچنین در روش معمول تمام نتیجه کار بر عهده پزشک بوده و نظر متقاضی تاثیر کمتری دارد و چه بسا به دلیل عدم اشرافیت بر نتیجه کار همواره اثر نسبتا ناخوشایندی را بر متقاضیان گذاشته است. همین امر باعث می‌شود که بسیاری از افراد به طور کامل به خاطر این موانع و مشکلات از انجام این گونه تغییرات منصرف شوند.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم
زیبایی طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

استفاده از اسکن و طراحی سه بعدی نقطه عطفی در امر پزشکی و مهندسی است که توانسته با ایجاد تعامل فکری بین پزشک و متقاضی و نمایش تغییرات فرم ایده آل چهره متناسب با نظر متقاضی، رضایت مراجعه کنندگان تزریق ژل را افزایش دهد.

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580

با استفاده از این روش، مراجعه کننده پیش از تزریق ژل می‌تواند مدل سه بعدی چهره پس از تزریق خود را مشاهده کند و تمامی تصورات ذهنی خود را به صورت سه بعدی و مجازی عملی سازد. همچنین او می‌تواند مناسب‌ترین فرم چهره که حداکثر جذابیت را به همراه دارد، متناسب با نسبت‌های طلایی چهره، مشاهده کند. به طور مثال فرد متقاضی با تصور تزریق ژل لب اقدام به تزریق ژل می‌نماید، اما با استفاده از طراحی سه بعدی متوجه می‌شود که با تزریق و فرم دهی چانه نتیجه مطلوب‌تری خواهد گرفت. بنابراین به جای تزریق ژل لب می‌تواند با انتخاب صحیح، برای چانه اقدام به تزریق ژل نماید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال

مراحل تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

مرحله اول

چهره متقاضی به وسیله‌ی پیشرفته‌ترین اسکنر سه بعدی به صورت دقیق و با بالاترین کیفیت اسکن می‌شود.

مرحله اول تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

مرحله دوم

پس از اسکن، طی جلسه‌ای با حضور دکتر و طراحان، متقاضی می‌تواند فرم ایده آل چهره خود را مشاهده کرده و تغییرات مد نظر خود را اعمال کند تا به نتیجه دلخواه برسد.

مرحله دوم تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

مرحله سوم

پس از تایید طراحی توسط زیباجو و پزشک، آنالیز صورت توسط متخصصان مجموعه انجام می‌شود و مقادیر تغییرات و مکان تزریق‌ها مشخص می‌گردد.

مرحله سوم تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

مرحله چهارم

پزشک بر اساس آنالیزهای به دست آمده و طراحی انجام شده اقدام به تزریق ژل و یا بوتاکس به محل‌های مشخص شده می‌نماید تا نهایتا فرم ایده‌آل صورت شکل گیرد.

مرحله چهارم تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

نکات مرتبط با طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

عوارض و خطرات تزریق ژل

یکی از انواع ژل‌های مخرب که عوارض غیر قابل جبرانی را به همراه داشتند، ژل‌های دائمی بودند که در ابتدا طرفداران بسیاری داشت اما رفته رفته با به‌ وجود آمدن مشکلاتی نظیر ورم کردن ناحیه تزریق شده، جابه‌جایی ژل و ... این نوع از ژل‌ها به نوعی منسوخ شدند.

حدوداً 20 سال پیش ژل‌های دائمی با نام تجاری پاژ مورد استفاده قرار می‌گرفتند. این نوع ژل‌ها آثار مخربی رو به همراه خود داشت تا جایی که هم افرادی که تزریق ژل انجام داده بودند از نتیجه تغییرات رضایت نداشتند و هم ظاهر آن‌ها موجب ترس سایر افراد و ذهنیت بد نسبت به تزریق ژل شده بود. به همین دلیل در حال حاضر نیز زمانی که صحبت از تزریق ژل می‌شود، برخی افراد با ذهنیت قبلی نسبت به این کار واکنش نشان می‌دهند.

بعد از گذشت دو سال از تزریق ژل‌های دائمی یا همان ژل پاژ، بدن افراد نسبت به این ژل‌ها واکنش نشان می‌داد و موجب می‌شد ژل به عنوان جسمی خارجی در بدن تشخیص داده شود. این امر موجب تغییر شکل یا جابه‌جایی ژل و در نتیجه نارضایتی افراد شده بود. در برخی موارد نیز ممکن بود به علت تحریک ناحیه تزریق شده، محل تزریق آبسه کند و جای آن خالی و گود شود. بعد از گذشت مدتی به دلیل عوارض جانبی بسیاری که این ژل‌ها داشتند، استفاده از آن‌ها ممنوع و تولیدشان متوقف شد.

بعد از ممنوعیت استفاده از ژل‌های دائمی، نسل جدیدی از ژل‌ها با قابلیت ماندگاری موقت تولید شد که عوارض چندانی نداشتند. نوعی از این ژل‌ها، به نام ژل‌های کلاژنی، مدت زمان کوتاهی در بازار موجود بودند، اما با آمدن ژل‌های هیالورونیک اسید، تقریباً عوارض تزریق ژل کاملاً از بین رفت. این نوع از ژل‌ها بر اساس بافت آب‌رسان پوست و اسید هیالورونیک موجود در بدن ساخته شده‌اند که قابلیت ماندگاری آن‌ها از 6 ماه تا 4 سال می باشد.

بزرگ‌ترین ویژگی ژلهای هیالورونیک اسید ضمن نداشتن عوارض، وجود حلال آن‌ها با اسم هیالورونیداز است که هر زمان متقاضی از نتیجه راضی نباشد، می تواند با استفاده از حلال به راحتی و بعد از گذشت چند ساعت اثر تزریق ژل را به صورت کامل از بین ببرد.

بنابراین پیش از تزریق ژل برای دریافت نتیجه مطلوب و مطمئن، با متخصص پوست مشاوره انجام دهید و در انتخاب نوع ژل دقت نمایید.

اسکن سه بعدی بینی

اسکن سه بعدی صورت از تمامی زوایای چهره بدون استفاده از هیچگونه اشعه ای، انجام می شود. تصویر برداری سه بعدی موجب می شود، جراح و متقاضی جراحی بینی بتوانند تمامی تغییرات مورد نظر را به صورت مجازی بر روی چهره، اعمال نمایند.

اسکن سه بعدی بینی - جراحی مجازی

طراحی سه بعدی بینی

پس از آنکه اسکن سه بعدی از چهره فرد انجام شد، مراجعه کننده جراحی بینی طی یک جلسه مشاوره، به همراه جراح می‌تواند تصورات ذهنی خود را به صورت سه بعدی و مجازی بر روی چهره اعمال کند.

در درجه اول با استفاده از طراحی سه بعدی، جراح از دیدگاه و سلیقه بیمار خود آگاهی کامل پیدا می‌کند و در درجه دوم متقاضی می تواند تمامی تصورهای ذهنی خود را مشاهده کند و بتواند پیش از جراحی بینی، چهره ایده‌آل خود را مشاهده کند. اما این سوال مطرح خواهد شد که جراح چگونه می‌تواند در حین جراحی به قول خود عمل کند و بینی را مطابق با طراحی سه بعدی انجام شده، جراحی کند. تکنولوژی اسکن سه بعدی نقطه عطفی محسوب می‌شود که جراح با استفاده از آن می‌تواند بینی را مطابق با خواسته متقاضی، جراحی کند.

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی