طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

تزریق ژل و فیلر یکی از بهترین و موثرترین روش های افزایش جذابیت چهره، جوانسازی و زیبا سازی چهره می باشد. اما آیا بهترین راه برای افزایش زیبایی تزریق ژل است؟ پیش از انجام تزریق ژل حتماً این مطلب را مطالعه نمایید.

طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

همانطور که میدانیم افراد بسیاری برای از بین بردن چین و چروک، حجم دهی، فرم دهی و متقارن سازی صورت به دنبال بهترین راه حل ها هستند که در این میان تزریق ژل نیز یکی از روش های رایج و متداول است. اما پیرامون این روش مشکلاتی نیز وجود دارد.بسیاری از افراد به دلیل عدم تصور نتیجه بعد از تزریق ژل از انجام این شیوه هراس دارند و همچنین در روش معمول تمام نتیجه کار بر عهده پزشک بوده و نظر متقاضی فقط به مقدار کمی در آن دخیل می باشد و چه بسا به دلیل عدم اشرافیت بر نتیجه کار همواره اثر نسبتا ناخوشایندی را بر متقاضیان گذاشته است و همین امر باعث می شود که بسیاری از افراد به طور کامل به خاطر این موانع و مشکلات از انجام این گونه تغییرات منصرف شوند.

زیبایی طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

طراحی سه بعدی در تزریق ژل و بوتاکس

استفاده از اسکن سه بعدی و طراحی سه بعدی نقطه عطفی در امر پزشکی و مهندسی است که توانسته با ایجاد تعامل فکری بین پزشک و متقاضی و نمایش تغییرات فرم ایده آل چهره متناسب با نظر متقاضی، رضایت زیبا جویان و مراجعه کنندگان تزریق ژل را افزایش دهد. با استفاده از این روش، مراجعه کننده پیش از تزریق ژل می تواند مدل سه بعدی چهره پس از تزریق خود را مشاهده کند. با این کار می تواند تمامی تصورات ذهنی خود را به صورت سه بعدی و مجازی عملی سازد. با استفاده از این تکنولوژی، علاوه بر آن که متقاضی می تواند هرآنچه که در ذهن خود فکر می کند را به صورت سه بعدی مشاهده کند، می تواند ایده آل ترین فرم چهره که حداکثر جذابیت را برای چهره وی دارد را متناسب با نسبت های طلایی چهره مشاهده کند. به طور مثال فرد متقاضی با تصور تزریق ژل لب اقدام به تزریق ژل می نماید. اما با استفاده از طراحی سه بعدی متوجه می-شود با تزریق و فرم دهی چانه نتیجه مطلوب تری خواهد داشت. بنابراین به جای تزریق ژل لب می تواند با انتخاب صحیح، برای چانه اقدام به تزریق ژل نماید.

مراحل تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

مرحله اول

چهره متقاضی به وسیله ی پیشرفته ترین اسکنر سه بعدی به صورت دقیق و با بالاترین کیفیت اسکن میشود.

مرحله اول تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

مرحله دوم

متقاضی پس از اسکن طی جلسه ای با حضور دکتر و طراحان، فرم ایده آل چهره خود را طراحی و متقاضی با خیال آسوده می تواند تغییرات مد نظر خود را اعمال کرده و آن را مشاهده نماید تا به نتیجه نهایی و مطلوب دلخواه خود برسد.

مرحله دوم تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

مرحله سوم

پس از تایید طراحی توسط زیباجو و پزشک آنالیز صورت توسط متخصصان مجموعه انجام و مقادیر تغییرات و مکان تزریق ها مشخص می گردد.

مرحله سوم تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

مرحله چهارم

پزشک بر اساس آنالیز های بدست آمده و طراحی انجام شده اقدام به تزریق ژل و یا بوتاکس به محل های مشخص شده می نماید. تا نهایتا فرم ایده آل صورت شکل گیرد.

مرحله چهارم تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

نکات مرتبط با طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

عوارض و خطرات تزریق ژل

بعد از گذشت دو سال از تزریق ژل های دائمی یا همان ژل پاژ، بدن افراد نسبت به ژل واکنش نشان می داد و موجب می شد ژل به صورت کپسوله مانند به عنوان جسمی خارجی در بدن تشخیص داده شود. این امر موجب تغییر شکل یا جا به جایی ژل و در نتیجه نارضایتی افراد شده بود. در برخی موارد نیز ممکن بود به علت تحریک ناحیه تزریق شده، محل تزریق آبسه کند و جای آن خالی و گود شود. بعد از گذشت مدت زمانی به دلیل عوارض جانبی بسیاری که تزریق ژل داشت، استفاده از آن ممنوع و تولید آن متوقف شد.

بعد از ممنوعیت استفاده از ژل های دائمی، نسل جدیدی از ژل های زیبایی با قابلیت ماندگاری موقت تولید شد که عوارض چندانی نداشتند. ژل های کلاژنی مدت زمان کوتاهی در بازار موجود بودند اما با آمدن ژل های هیالورونیک اسید، تقریباً عوارض تزریق ژل کاملاً از بین رفت. این نوع ژل بر اساس بافت آبرسان پوست و اسید هیالورونیک موجود در بدن ساخته شده است که قابلیت ماندگاری آن از 6 ماه تا 4 سال می باشد.

بزرگترین ویژگی ژل های هیالورونیک اسید ضمن نداشتن عوارض، وجود حلال آن با اسم هیالورونیداز می باشد که هر زمان متقاضی از نتیجه راضی نباشد، می تواند با استفاده از حلال آن به راحتی و بعد از گذشت چند ساعت اثر تزریق ژل تماماً از بین برود.

بنابراین پیش از تزریق ژل برای دریافت نتیجه ای مطلوب و مطمئن، با متخصص پوست مشاوره انجام دهید و در انتخاب نوع ژل دقت نمایید.


اسکن سه بعدی بینی

در گام بعدی، اسکن سه بعدی صورت از تمامی زوایای چهره بدون استفاده از هیچگونه اشعه ای، انجام می شود. تصویر برداری سه بعدی موجب می شود، جراح و متقاضی جراحی بینی بتوانند تمامی تغییرات مورد نظر را به صورت مجازی بر روی چهره، اعمال نمایند.

اسکن سه بعدی بینی - جراحی مجازی

طراحی سه بعدی بینی

پس از آنکه اسکن سه بعدی از چهره فرد انجام شد، مراجعه کننده جراحی بینی طی یک جلسه مشاوره، به همراه جراح می تواند تصورات ذهنی خود را به صورت سه بعدی و مجازی بر روی چهره اعمال کند.

در درجه اول با استفاده از طراحی سه بعدی، جراح از دیدگاه و سلیقه بیمار خود آگاهی کامل پیدا می کند و در درجه دوم متقاضی می تواند تمامی تصورهای ذهنی خود را مشاهده کند و بتواند پیش از جراحی بینی، چهره ایده آل خود را مشاهده کند. اما این سوال مطرح خواهد شد که جراح چگونه می تواند در حین جراحی به قول خود عمل کند و بینی را مطابق با طراحی سه بعدی انجام شده، جراحی کند. تکنولوژی اسکن سه بعدی نقطه عطفی محسوب می شود که جراح با استفاده از آن می تواند بینی را مطابق با خواسته متقاضی، جراحی کند.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ساعات پذیرش حضوری
شنبه
15 الی 19
یکشنبه
15 الی 19
دوشنبه
15 الی 19
سه شنبه
15 الی 19
چهارشنبه
15 الی 19
پنج شنبه
تعطیل
جمعه
تعطیل