تماس با ما درباره ما
طراح طب

طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

تزریق ژل و فیلر یکی از بهترین و موثرترین روش های افزایش جذابیت چهره، جوانسازی و زیبا سازی چهره می باشد. اما آیا بهترین راه برای افزایش زیبایی تزریق ژل است؟ پیش از انجام تزریق ژل حتماً این مطلب را مطالعه نمایید.

همانطور که میدانیم افراد بسیاری برای از بین بردن چین و چروک، حجم دهی، فرم دهی و متقارن سازی صورت به دنبال بهترین راه حل ها هستند که در این میان تزریق ژل نیز یکی از روش های رایج و متداول است. اما پیرامون این روش مشکلاتی نیز وجود دارد.بسیاری از افراد به دلیل عدم تصور نتیجه بعد از تزریق ژل از انجام این شیوه هراس دارند و همچنین در روش معمول تمام نتیجه کار بر عهده پزشک بوده و نظر متقاضی فقط به مقدار کمی در آن دخیل می باشد و چه بسا به دلیل عدم اشرافیت بر نتیجه کار همواره اثر نسبتا ناخوشایندی را بر متقاضیان گذاشته است و همین امر باعث می شود که بسیاری از افراد به طور کامل به خاطر این موانع و مشکلات از انجام این گونه تغییرات منصرف شوند.

طراحی سه بعدی در تزریق ژل و بوتاکس

استفاده از اسکن سه بعدی و طراحی سه بعدی نقطه عطفی در امر پزشکی و مهندسی است که توانسته با ایجاد تعامل فکری بین پزشک و متقاضی و نمایش تغییرات فرم ایده آل چهره متناسب با نظر متقاضی، رضایت زیبا جویان و مراجعه کنندگان تزریق ژل را افزایش دهد. با استفاده از این روش، مراجعه کننده پیش از تزریق ژل می تواند مدل سه بعدی چهره پس از تزریق خود را مشاهده کند. با این کار می تواند تمامی تصورات ذهنی خود را به صورت سه بعدی و مجازی عملی سازد. با استفاده از این تکنولوژی، علاوه بر آن که متقاضی می تواند هرآنچه که در ذهن خود فکر می کند را به صورت سه بعدی مشاهده کند، می تواند ایده آل ترین فرم چهره که حداکثر جذابیت را برای چهره وی دارد را متناسب با نسبت های طلایی چهره مشاهده کند. به طور مثال فرد متقاضی با تصور تزریق ژل لب اقدام به تزریق ژل می نماید. اما با استفاده از طراحی سه بعدی متوجه می-شود با تزریق و فرم دهی چانه نتیجه مطلوب تری خواهد داشت. بنابراین به جای تزریق ژل لب می تواند با انتخاب صحیح، برای چانه اقدام به تزریق ژل نماید.

مراحل تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

مرحله اول

چهره متقاضی به وسیله ی پیشرفته ترین اسکنر سه بعدی به صورت دقیق و با بالاترین کیفیت اسکن میشود.

مرحله دوم

متقاضی پس از اسکن طی جلسه ای با حضور دکتر و طراحان، فرم ایده آل چهره خود را طراحی و متقاضی با خیال آسوده می تواند تغییرات مد نظر خود را اعمال کرده و آن را مشاهده نماید تا به نتیجه نهایی و مطلوب دلخواه خود برسد.

مرحله سوم

پس از تایید طراحی توسط زیباجو و پزشک آنالیز صورت توسط متخصصان مجموعه انجام و مقادیر تغییرات و مکان تزریق ها مشخص می گردد.

مرحله چهارم

پزشک بر اساس آنالیز های بدست آمده و طراحی انجام شده اقدام به تزریق ژل و یا بوتاکس به محل های مشخص شده می نماید. تا نهایتا فرم ایده آل صورت شکل گیرد.