تماس با ما درباره ما
طراح طب

طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

همان‌طور که می‌دانیم افراد بسیاری برای از بین بردن چین و چروک، حجم دهی، فرم دهی و متقارن سازی صورت به دنبال بهترین راه‌حل‌ها هستند که در این میان تزریق ژل یکی از روش‌های رایج و متداول است. اما پیرامون این روش مشکلاتی نیز وجود دارد. بسیاری از افراد به دلیل عدم تصور نتیجه بعد از تزریق ژل از انجام این شیوه هراس دارند و همچنین در روش معمول تمام نتیجه کار بر عهده پزشک بوده و نظر متقاضی تاثیر کمتری دارد و چه بسا به دلیل عدم اشرافیت بر نتیجه کار همواره اثر نسبتا ناخوشایندی را بر متقاضیان گذاشته است. همین امر باعث می‌شود که بسیاری از افراد به طور کامل به خاطر این موانع و مشکلات از انجام این گونه تغییرات منصرف شوند.

طراحی سه بعدی برای تزریق ژل و بوتاکس

استفاده از اسکن و طراحی سه بعدی نقطه عطفی در امر پزشکی و مهندسی است که توانسته با ایجاد تعامل فکری بین پزشک و متقاضی و نمایش تغییرات فرم ایده آل چهره متناسب با نظر متقاضی، رضایت مراجعه کنندگان تزریق ژل را افزایش دهد.

با استفاده از این روش، مراجعه کننده پیش از تزریق ژل می‌تواند مدل سه بعدی چهره پس از تزریق خود را مشاهده کند و تمامی تصورات ذهنی خود را به صورت سه بعدی و مجازی عملی سازد. همچنین او می‌تواند مناسب‌ترین فرم چهره که حداکثر جذابیت را به همراه دارد، متناسب با نسبت‌های طلایی چهره، مشاهده کند. به طور مثال فرد متقاضی با تصور تزریق ژل لب اقدام به تزریق ژل می‌نماید، اما با استفاده از طراحی سه بعدی متوجه می‌شود که با تزریق و فرم دهی چانه نتیجه مطلوب‌تری خواهد گرفت. بنابراین به جای تزریق ژل لب می‌تواند با انتخاب صحیح، برای چانه اقدام به تزریق ژل نماید.


مراحل تزریق ژل و بوتاکس به روش اسکن سه بعدی

مرحله اول

چهره متقاضی به وسیله‌ی پیشرفته‌ترین اسکنر سه بعدی به صورت دقیق و با بالاترین کیفیت اسکن می‌شود.

مرحله دوم

پس از اسکن، طی جلسه‌ای با حضور دکتر و طراحان، متقاضی می‌تواند فرم ایده آل چهره خود را مشاهده کرده و تغییرات مد نظر خود را اعمال کند تا به نتیجه دلخواه برسد.

مرحله سوم

پس از تایید طراحی توسط زیباجو و پزشک، آنالیز صورت توسط متخصصان مجموعه انجام می‌شود و مقادیر تغییرات و مکان تزریق‌ها مشخص می‌گردد.

مرحله چهارم

پزشک بر اساس آنالیزهای به دست آمده و طراحی انجام شده اقدام به تزریق ژل و یا بوتاکس به محل‌های مشخص شده می‌نماید تا نهایتا فرم ایده‌آل صورت شکل گیرد.