جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران

بسیاری از افرادی که می‌خواهند بینی خود را عمل کنند، ترجیح می‌دهند که جراحی خود را در تهران انجام دهند. حتی کسانی که در شهرستان‌های دور زندگی می‌کنند، مشکلاتی نظیر جابه‌جایی و محل اقامت را به جان می‌خرند تا بتوانند جراحی خود را در تهران انجام دهند. این موضوع به دلایل مختلفی می‌‌تواند باشد که در این مقاله به آن‌‌ها پرداخته شده است.

بینیت از چه نوعی هست؟
استخوانی
گوشتی
گوشتی - استخوانی
نمیدانم

مزایای جراحی بینی در تهران

1- تنوع جراحان بینی در تهران بیشتر است و متقاضی می‌تواند به راحتی با جراح‌های مختلف مشاوره شده و نمونه‌کارهای آن‌ها را مشاهده کند. علاوه بر آن تنوع بالا سبب ایجاد رقابت در میان جراحان شده که در نتیجه آن برای جذب بیمار خدمات بهتری ارائه خواهند داد.
2- مطب اکثر جراحان خوب و ممتاز کشور در پایتخت قرار دارد.
3- کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها در تهران از امکانات بالاتری برخوردار هستند.
4- در تهران خدمات اسکن سه بعدی ارائه می‌شود و فرد می‌تواند قبل از عمل به صورت سه بعدی، نتیجه عمل خود را مشاهده کند.
5- در تهران خدمات جراحی بینی با قالب کنترلی ارائه می‌شود که در نتیجه آن جراح در حین عمل ملزم به اجرای فرمی است که به متقاضی وعده داده است.

پیشنهاد مطلب : جراحی بینی در ایران

بهترین جراح بینی در تهران

یکی از مراحل حساس قبل از جراحی بینی در تهران، انتخاب جراح است که تاثیر بسیار زیادی در نتیجه جراحی می‌تواند داشته باشد. به منظور انتخاب جراح، فاکتورهای زیر باید در نظر گرفته شود:

مشاوره آنلاین روی واتساپ
0999 - 11 46 580

1- جراح باید در زمینه عمل بینی، تحصیلات ممتاز داشته باشد.
2- از روش‌ها و تکنیک‌های جدید برای عمل بینی استفاده کند تا حدالامکان زخم‌ها و جراحات بیمار به حداقل برسد و طول دوره بهبودی بعد از عمل کاهش یابد.
3- نمونه کارهای موفق و تجربه کافی برای عمل بینی داشته باشد. لازم به ذکر است که یک جراح ممکن است در عمل بینی استخوانی ‌‌‌مهارت داشته باشد، اما در عمل بینی گوشتی ماهر نباشد. باید دقت کنید که جراح انتخابی شما نمونه‌ کارهای موفق مشابه بینی شما داشته باشد.
4- بتواند مشکلات تنفسی بیمار را برطرف کند و همچنین در کسانی که مشکلات تنفسی نداشته‌اند، عملکرد صحیح راه تنفسی را حفظ نماید. این موضوع را می‌توان از طریق گفت و گو با کسانی که به مطب او مراجعه کرده‌اند، متوجه شد.
5- برای مراجعه کننده خود وقت کافی بگذارد، سلیقه و خواست او را، در صورتی که قابل اجرا باشد، در حین عمل به اجرا درآورد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی شماره خود را وارد نمایید
ارسال
بهترین مرکز جراحی بینی

بهترین مرکز جراحی بینی در تهران

در یک مرکز جراحی خوب، بیمار در اولویت اول قرار دارد و همه فرایندها و تلاش‌های مرکز برای تسهیل جراحی بیمار و خدمت‌رسانی به اوست. به منظور انتخاب مرکز جراحی بینی، بهتر است جایی را انتخاب کنید که با مجموعه‌ای از جراحان بینی کار می‌کند، زیرا در این صورت در یک مکان می‌توانید با چند جراح مشاوره شده و دید بهتری برای جراحی پیدا کنید.

همچنین باید توجه داشته باشید که چه مدت از شروع کار مجموعه می‌گذرد؛ هر چقدر که زمان بیشتری از فعالیت مجموعه گذشته باشد، تجربه آن مرکز در برطرف کردن نیاز مراجعه کننده بالاتر است.

از طرف دیگر در بهترین مرکز جراحی بینی از ابزارها و تکنولوژی روز دنیا به منظور افزایش رضایت بیماران، استفاده می‌شود.

پیشنهاد مطلب : سن مناسب عمل بینی

قیمت جراحی بینی در تهران

تفاوت قیمت جراحی بینی توسط جراحان مختلف معمولا ارتباطی به شهر ندارد. غالبا جراح بر اساس نظر شخصی خود و میزان تغییراتی که لازم است بر بینی فرد متقاضی انجام شود، قیمت عمل بینی را مشخص می‌کند. ممکن است میانگین هزینه جراحی توسط پزشکان با تجربه و شناخته شده بیشتر باشد اما این موضوع به این معنا نیست که پزشکانی که هزینه بالا درخواست می‌کنند مهارت بالایی داشته باشند و بلعکس.

از دیگر موارد تاثیرگذار در هزینه عمل بینی، هزینه کلینیک و بیمارستانی است که جراحی در آن انجام می‌شود و در صورتی که کلینیک یا بیمارستان مربوطه فوق پیشرفته باشد ممکن است هزینه بیشتری دریافت نماید که در نتیجه هزینه جراحی نیز بالاتر خواهد رفت.


نکات مرتبط با جراحی بینی در تهران

هزینه های جراحی بینی

هزینه قبل از عمل:

هزینه ویزیت جراح
هزینه عکس آتلیه یا عکس سه بعدی
هزینه آزمایش‌های لازم

هزینه جراحی:

هزینه دستمزد جراح
هزینه کلینیک و بیمارستان

هزینه‌ بعد از عمل:

هزینه مواد غذایی مفید بعد از جراحی
هزینه دارو‌های تجویز شده

انواع روش عمل بینی

1. روش جراحی باز بینی

2. روش جراحی بسته بینی

روش جراحی باز بینی

در این روش برای تغییر شکل ظاهری بینی (جراحی زیبایی بینی) از عمل جراحی رینوپلاستی (Rhinoplasty) که یک عملیات برای تغییر شکل یا اندازه بینی و یا برای مشکلات تنفسی مانند پولیپ، سینوس و ... می باشد استفاده می‌گردد؛ این عمل توسط متخصصین گوش و حلق و بینی انجام می شود؛ در این روش با برش بسیار کوچکی در ناحیه کولوملا دو سوراخ بینی را از هم جدا می‌سازند. در این روش می‌توان تمام پوست بینی را از قسمت غضروف و استخوان بالاتر کشید و تمام آنچه را که در درون بینی وجود دارد، دید. این تکنیک رینوپلاستی باز یا رینوپلاستی خارجی نامیده می‌شود.

روش جراحی بسته بینی

روش جراحی بسته بینی از طریق سوراخ‌های بینی در داخل بینی انجام می‌شود؛ جراح در زیر پوست و روی برآمدگی بینی سوراخی ایجاد می‌کند. اصطلاحاً به این روش جراحی سرپایی می گویند.

کدام متد جراحی بینی بهتر است

این که کدام روش بهتر است کاملا بستگی به شرایط بیمار و مهارت پزشک دارد و اساسا بهتر است به جای اینکه بپرسیم کدام روش بهتر است بپرسیم کدام روش مناسب‌تر است. بعضی پزشک‌ها در روش رینوپلاستی بسته تبحر بیشتری دارند تا روش باز و بعضی دیگر بلعکس. از طرفی ممکن است شرایط بینی شما به گونه‌ای باشد که یک روش برای شما مناسب‌تر از روش دیگر باشد، اما به هر حال دست بیمار برای انتخاب روش باز است و مطلوب بودن جراحی زیبایی شما بیش از هر چیزی به تبحر و تسلط جراح در آن روش جراحی بستگی دارد. می‌توان گفت که هم در میان جراحان و هم مراجعین روش باز بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و استفاده از این روش رو به گسترش است.

مشاوره جراحی بینی

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره و نوبت دهی
[از 10:30 الی 20:30]
021 73657500
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان طراح طب پاسخ داده خواهد شد.
ارسال نظر
مشاوره آنلاین
راه‌های ارتباطی